Grupa dla grup

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 lutego 2018

My dziewczyny z grupy pierwszej uznałyśmy, że zawalczymy o nasze przywileje, które straciłyśmy za złe zachowanie i wymyśliłyśmy, że będziemy robić zajęcia w parach. Pierwsze zajęcia przygotowały Magda i Paulina...

 

Prowadzące podzieliły nas na dwie grupy i zadaniem każdej było przygotowanie i przedstawienie scenki zawierającej wątek dramatu, komedii i horroru. 
Bawiliśmy się przy tym świetnie, niektórzy z nas (pan banan) chyba za bardzo wczuli się w rolę... Śmiechu było przy tym, co niemiara:) Na koniec zajęć postanowiłyśmy wspólnie przygotować jeszcze jedną scenkę pod tytułem: "Przygody Zenka i jego ukochanej przy familoku”

Następne zajęcia przygotowała Paulina. Był to program z cyklu: „Jeden z dziesięciu" po liftingu „jeden z ośmiu” bo tylko tylu zgłosiło się u nas uczestników:) Prowadząca przygotowała pytania dotyczące zasad bezpieczeństwa w codziennym życiu w grupie. Bardzo nam się podobało, bo była super atmosfera podczas zajęć. Paulina stworzyła klimat tajemniczości. O kolejności odpowiedzi na zadawane pytania decydował zapalony lampion wędrujący z rąk do rąk. Odbyły się trzy serie pytań. Dzięki zajęciom przypomniałyśmy sobie o zasadach bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych oraz wiemy już na pewno jak układać produkty żywnościowe w lodówce:) Karolina przygotowała zajęcia z grą planszową, której zadaniem było pokazać jak dobrze się znamy. Wszystkie trochę się stresowałyśmy przed zadawanymi pytaniami.  Zajęcia przygotowała również Sara i Natalia. Tym razem zaskoczyły nas kalamburami. 
Gościnnie w zajęciach wziął udział także Pan Tomek. Było naprawdę fantastycznie.

Odbył się także program „Mam Talent” przygotowany przez Martynę i Andzię, który ujawnił skrywane możliwości uczestników oraz konkurs kulinarny: „Wiem, co jem” prowadzony przez Weronikę. Nasza grupa odzyskała przywileje, ale też widzimy, że dzięki takim zajęciom potrafimy sie lepiej dogadać i bardzo nam się to podoba... Na pewno będziemy je jeszcze robić, nie tylko wtedy, gdy musimy, ale też dla lepszej atmosfery grupowej.

Już planujemy MasterChef i wiele innych...
Nicola Kufel

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie