Razem w kierunku demokracji

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Razem w kierunku demokracji

Razem w kierunku demokracji

Kolejne spotkanie w ramach projektu odbyło się 5 marca w Szkole Podstawowej Nr 1. Spotkanie pod hasłem ,,Wspólne działanie " miało na celu ustalenie kierunku tegorocznych, wspólnych działań.

6 marca 2019
Przejdź do - Razem w Kierunku Demokracji

Razem w Kierunku Demokracji

Przygotowania do Wielkiego Koncertu Charytatywnego ruszyły pełną parą. Pan Jacek wraz z naszymi dziewczynami oraz uczniami LO trenują wytrwale.

19 stycznia 2018
Przejdź do - Razem w kierunku demokracji. Podsumownie

Razem w kierunku demokracji. Podsumownie

 Kolejne spotkanie w ramach międzyszkolnego projektu szkół z Radzionkowa odbyło się w Gimnazjum im. L. Wrodarczyka. Po raz kolejny połączyło nas wspólne, twórcze działanie.Zapraszamy do galerii zdjeć.

1 kwietnia 2017

Razem w kierunku demokracji- czwarte spotkanie

GALERIA ZDJĘĆ

Ostatnie, wspólne spotkanie, podsumowanie działań i plany na przyszły rok to temat projektowego spotkania szkół radzionkowskich. 24 maja to również dzień podsumowania całego roku pracy samorządów uczniowskich. Przed nami jeszcze finał i prezentacja prac, które powstały w trakcie projektu. Zapraszamy do CK Karolinka 30 maja o godz.9.00

26 maja 2017
Przejdź do - Razem w kierunku demokracji - trzecie spotkanie

Razem w kierunku demokracji - trzecie spotkanie

Galeria zdjęć

Spotkanie w Zespole Szkól Techniczno-Ekonomicznych. Dzisiaj po raz kolejny spotkaliśmy sie w ramach międzyszkolnego projektu. Towarzyszyły nam kolejne działania i nowe wyzwania. Na początku przedstawiliśmy działania jakie podejmuje nasz samorząd. Pan Dyrektor Mariusz Sroka przywitał wszystkich zgormadzonych, wprowadzając zebranych „w klimat” naszej szkoły. 

26 lutego 2017
Czytaj więcej o: Razem w kierunku demokracji - trzecie spotkanie