Konkurs ,,Kuchnia na medal"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Aktualne wyniki :)

Wyniki z dnia 15.03.23r,

15 marca 2023
Czytaj więcej o: Aktualne wyniki :)
Przejdź do - Podsumowanie Kuchni na medal -edycja jesienna

Podsumowanie Kuchni na medal -edycja jesienna

Kuchnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu i u nas w Internacie również tak jest. Podsumowanie edycji jesiennej konkursu Kuchnia na medal odbyło się 11 marca 2022r. Konkurs trwał od października 2021 do lutego 2022. Tym razem certyfikat Kuchni na medal odebrała Grupa I i wyjście grupowe do Jump Park. Wszystkie grupy dzielnie walczą w tym konkursie i coraz więcej pozytywnych efektów. Przed nami drugi semestr i edycja wiosenna, która już trwa...

GRATULUJEMY wszystkim grupom  i życzymy  powodzenia w drugiej edycji 2021/2022.

Ania i Basia

 

 

12 marca 2022
Czytaj więcej o: Podsumowanie Kuchni na medal -edycja jesienna
Przejdź do - Konkurs Kuchnia na medal

Konkurs Kuchnia na medal

Uwaga uwaga już od października rusza kolejna edycja Konkursu Kuchnia na medal. Konkursu dla wszystkich grup wychowawczych mającego na celu przestrzeganie podstawowych zasad utrzymania czystości, dbałość o estetykę, wdrażanie działań na rzecz środowiska naturalnego, ekologii,  dbałość o własne zdrowie oraz dbałość o zdrowy jadłospis zgodny z normami żywienia. Nowy regulamin, nowe rozdanie, nowe emocje - nic tylko dbać o kuchnie na błysk:)  Wszystkim grupom życzymy w nowym roku szkolnym powodzenia!!! 

29 września 2021
Przejdź do - Podsumowanie edycji wiosennej 2021 Kuchni na medal

Podsumowanie edycji wiosennej 2021 Kuchni na medal

16 czerwca 2021r. podsumowaliśmy edycję wiosenną konkursu i zakończyliśmy tym samym Kuchnie na medal w tym roku szkolnym. Zamysłem półrocznych zmagań jest doprowadzenie kuchni grupowych do ideału. Rzecz trudna a nawet niemożliwa, ale starać się trzeba. A sprawdzaliśmy czystość w kuchniach – lodówkach, szafkach, na blatach; właściwą segregację śmieci; przechowywanie żywności; zgodność jadłospisów z normami żywieniowymi i inne imponderabilia:)

 

 

17 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Podsumowanie edycji wiosennej 2021 Kuchni na medal

Podsumowanie edycji wiosennej 2021

W tym miejscu juz wkrótce wyniki kuchni na medal:) Kto zdobędzie certyfikat? 

12 czerwca 2021