Grupa oczami dziewcząt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - JUMP World

JUMP World

W dniu 27 marca grupa usamodzielniająca wybrała się na wycieczkę do miejsca zwanego Jump World do Zabrza, istnego raju dla dzieci. Na naszym przykładzie można stwierdzić że nawet dorośli mają coś w sobie z dziecka. Po wejściu do parku zobaczyliśmy dużą salę pełną wszelkiego rodzaju trampolin i miękkich gąbek. 

16 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: JUMP World

Oczami Agnieszki....

Zacznijmy od tego ze wraz z nowym rokiem przyszłyśmy do grupy usamodzielniającej Roksana i ja Agnieszka. Wiadomo początki zawsze bywają trudne, było i tak tym razem. Wchodząc tu  nie dochodziło do nas , że to teraz nasze mieszkanie. Nie wiadomo za co się zabrać, co ze sobą zrobić bo nigdy nie mieliśmy za tak dużo  czasu wolnego, który trzeba jakoś zagospodarować, na grupach macierzystych wyglądało to trochę inaczej. Każdy dzień był idealnie zaplanowany ale na pewno było gorzej przyzwyczaić się do posiadania  grupy składającej się tylko z dwóch osób było to trudne. Do tej pory brakuje nam swoich grup i tego „ harmidru ‘ który nam towarzyszył na grupach. 

26 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Oczami Agnieszki....
Przejdź do - Kręgle

Kręgle

3 kwietnia 2017
Przejdź do - Goście na grupie

Goście na grupie

27 lutego 2017
Przejdź do - Na sportowo...i nie tylko

Na sportowo...i nie tylko

Postanowiliśmy w końcu wyjść gdzieś razem ... I tak się stało 21 grudnia dzień przed wyjazdem na święta, odwiedziliśmy Katowickie lodowisko przy Silesii. Po łyżwach trochę zgłodniałyśmy, więc postanowiłyśmy zjeść pizzę ale był to również czas aby porozmawiać. Wspólne popołudniu minęło nam bardzo miło …

25 stycznia 2017