Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - VII Ośrodkowy konkurs Pierwsza pomoc przedmedyczna

VII Ośrodkowy konkurs Pierwsza pomoc przedmedyczna

Już po raz siódmy spotkaliśmy się aby podsumować konkurs ,,Pierwsza pomoc przedmedyczna", w którym wszystkie grupy wychowawcze walczyły o przechodni Puchar ,,BEZPIECZNEJ GRUPY” ufundowany przez Stowarzyszenie Damy Radę. Konkurs trwał od 24.04.2020 - 10.05.2020r. i był to czas kiedy dziewczeta nagrywały filmy instruktażowe z zakresu pomocy przedmedyczej. 

 

12 maja 2020
Czytaj więcej o: VII Ośrodkowy konkurs Pierwsza pomoc przedmedyczna
Przejdź do - XIV Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego

XIV Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego

W terminie 28-29 listopada 2019 roku Stowarzyszenie Damy Radę we współpracy z gminą Radzionków oraz Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym zorganizowało XIV Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego MOW Dla Dziewcząt i Szkół Środowiskowych. Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach: gra indywidualna i gra podwójna. Po dwóch ciężkich dniach zmagań wyłoniono zwycięzców: I miejsce: MOW Samostrzel II miejsce: Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 8 w Bytomiu III miejsce: MOW Podgłębokie IV miejsce: MOW Radzionków V miejsce: MOW Sobótka VI miejsce: MOW Cerekwica

 

29 listopada 2019
Czytaj więcej o: XIV Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego
Przejdź do - Kuchnia na medal 2019

Kuchnia na medal 2019

W tym roku szkolnym wszystkie grupy wychowawcze brały udział ,,chcąc nie chcąc” w konkursie ,,Kuchnia na medal”. Konkurs został zorganizowany pod patronatem Stowarzyszenia Damy Radę działającym w naszej placówce. Celem konkursu było przestrzeganie podstawowych zasad utrzymania czystości, dbałość o estetykę, wdrażanie działań na rzecz środowiska naturalnego, ekologii oraz dbałość o zdrowy jadłospis zgodny z normami żywienia.

 

31 maja 2019
Czytaj więcej o: Kuchnia na medal 2019
Przejdź do - Konkurs gastronomiczny MISTRZ KUCHNI 2019

Konkurs gastronomiczny MISTRZ KUCHNI 2019

29 marca 2019r odbył się w naszej placówce pod patronatem Stowarzyszenia Damy Radę XII Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny  ,,MISTRZ KUCHNI 2019”. Do konkursu zgłosiły się  Branżowe Szkoły I Stopnia z Tarnowskich Gór, Chorzowa, Piekar Śląskich oraz Radzionkowa.  Naszą szkołę reprezentowały Ania i Anita i zajęły II miejsce!!!

 

 

10 marca 2019
Czytaj więcej o: Konkurs gastronomiczny MISTRZ KUCHNI 2019
Przejdź do - VI Konkurs Pierwsza pomoc przedmedyczna

VI Konkurs Pierwsza pomoc przedmedyczna

10 stycznia 2019r. pod patronatem Stowarzyszenia Damy radę odbył się  VI Ośrodkowy Konkurs  ,,Pierwsza pomoc przedmedyczna" . Wychowanki wszystkich grup wychowawczych walczyły o Puchar Bezpiecznej Grupy rozwiązując test wiedzy, udziejąc pierwszej pomocy pod okiem instruktora PCK oraz tworząc logo pierwszej pomocy przedmedycznej z hasłem. 

 

 

 

16 stycznia 2019
Czytaj więcej o: VI Konkurs Pierwsza pomoc przedmedyczna