Kółko sportowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

W roku szkolnym 2015/16 działalność koła sportowego koncentrowała się wokół dwóch dyscyplin sportowych. Wychowanki pod opieką pana P. Grabka oraz R. Banaszczyk doskonaliły swoje umiejętności w zakresie piłki siatkowej oraz piłki nożnej.  Weryfikacją zdobytych umiejętności sportowych był udział w zawodach. W maju 2016 wychowanki: P. Niemiec, P. Drozdek, K. Kowalewska oraz O. Mioduszewska zdobyły III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Warszawie. W czerwcu na własnym obiekcie sportowym odbył się VIII Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt, w którym wychowanki: P. Niemiec, M. Sawicz, P. Misiak, S. Szotowska, R. Matyl, S. Bombelka, M. Pawłowska, N. Kestner, J. Makulińska, A. Sosulska, A. Sudecka zdobyły I miejsce. Dodatkowo tytuł Króla Strzelców wywalczyła Paulina Misiak.

Artykuły

Przejdź do - Nasze kółko

Nasze kółko

Wychowanki w naszym Ośrodku mają do wyboru 5 kółek. Na chwilę obecną dużo dziewczyn wybrało kółko sportowe, ponieważ lubimy się ruszać, jest na tych zajęciach bardzo fajnie i jest miła atmosfera. W ramach zajęć co tydzień robimy co innego. Czasami jeździmy na basen, czasami na rolki, ale też gramy w gry zespołowe u nas na boisku. Korzystamy  z siłowni tradycyjnej i z siłowni na świeżym powietrzu.  

3 maja 2022
Czytaj więcej o: Nasze kółko

Podsumowanie roku...

Naszym zdaniem na kółku sportowym trzeba się dobrze bawić i nie chodzi przegrana czy wygrana tylko o zabawę , przez cały rok było ciekawie uczyliśmy się grać w kosza i nawet nam dobrze to szło również graliśmy w siatkówce i kilka dziewczyn nie lubialo siatkówki ale jednak polubiło i się świetnie bawiło. Strasznie męczyła nas piłką nożną dużo wysiłku trzeba włożyć w to , biegać i być czujnym aby przeciwna drożyna nie wbiła piłki do bramki.

11 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Podsumowanie roku...
Przejdź do - W siłowni

W siłowni

21 kwietnia 2021
Przejdź do - Wiosenny rollercoaster sportowy

Wiosenny rollercoaster sportowy

Po całorocznym cyklu treningów nadszedł czas zweryfikowania swoich umiejętności podczas zawodów sportowych. Pierwszą okazją do pokazania się był sparing kontrolny w piłce siatkowej z pracownikami ośrodka. Dziewczęta dzielnie walczyły w każdej odsłonie meczu lecz musiały uznać wyższość przeciwnika. 15 maja cztery wychowanki: Ola, Ewa, Wiktoria  i Julia zdobyły 4 miejsce w XI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Warszawie. Dwa tygodnie później, 30 maja Martyna, Ola, Ewa i Wiktoria reprezentowały placówkę w ringo w Leśnicy. 

4 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Wiosenny rollercoaster sportowy
Przejdź do - Siatkówka

Siatkówka

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/18 odbyły się dwa sparingi kontrolne piłki siatkowej. Wychowanki ośrodka rywalizowały z uczennicami Branżowej Szkoły I Stopnia w Bytomiu. W pierwszym spotkaniu zdecydowanie lepsze okazały się nasze przeciwniczki, natomiast w drugim toczyła się już wyrównana walka. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować się do Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Warszawie. Rywalizacja o miejsce w podstawowym składzie jest zacięta. Każda wychowanka ma szansę reprezentować naszą placówkę w ogólnopolskim turnieju w stolicy. Powodzenia...

 

3 marca 2018

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie