Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa V

Grupa V

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Wiatr we włosach na żaglach

Wiatr we włosach na żaglach

Kolejna słoneczna niedziela w ośrodku… A jednak nie w ośrodku. Już kilka dni wcześniej umawiałyśmy się na niedzielny wyjazd do klubu żeglarskiego Dryf. Kilka tygodni wcześniej wykonałyśmy na terenie ośrodka drobne prace porządkowe. 

 

13 maja 2018
Czytaj więcej o: Wiatr we włosach na żaglach
Przejdź do - Majówka przed majówką...

Majówka przed majówką...

 Jak w każdą sobotę od rana zabrałyśmy się za generalne porządki. Tym razem sprawiały nam one wielką radość bo wiedziałyśmy że w poniedziałek jedziemy na tygodniową przepustkę. Praktycznie całe popołudnie spędziliśmy wspólnie z dziewczynami z grupy czwartej. 

27 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Majówka przed majówką...
Przejdź do - Spacer z przyjaciółmi

Spacer z przyjaciółmi

Jak w każdą sobotę mamy wolne od szkoły. Ale tym razem wstałyśmy wcześniej aby pokazać że możemy dać coś od siebie innym.  Byłyśmy świadome że nie dostaniemy żadnej gratyfikacji finansowej. Nasza zapłatą był widok szczęśliwych „przyjaciół” którzy przynajmniej na dwie godzinki wyszły poza swoje kojce. 

 

 

24 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Spacer z przyjaciółmi
Przejdź do - Nasz skalniak...

Nasz skalniak...

Chaszcze, chwasty, badyle - już ich nie ma. Zawzięcie popracowałyśmy i mamy teraz piękny ogród. Kolorowy i pełen kwiatów i owadów. Niektóre z nas zachwyciły się roślinami dopiero podczas sadzenia ale jesteśmy wszystkie dumne z pięknego skalniaka i rabaty. Posiałyśmy jeszcze setki nasion ale im dajemy czas - urosną za kilka tygodni. Aż miło rano wstać i popatrzeć na kolorowy kawałek świata. Chcę się żyć.

24 kwietnia 2018
Przejdź do - SEZON NA GRILLA ROZPOCZĘTY

SEZON NA GRILLA ROZPOCZĘTY

Po kilku zimowych miesiącach, nie ciekawej pogodzie w trakcie Świąt Wielkanocnych w końcu wyszło nasze upragnione słoneczko. Oczywiście zaraz wpłynęło ta na nasze siły witalne, chęci do życia i działania. Jako że była  niedziela, dzień wolny od szkoły i … zakupów to cały dzień spędziłyśmy bardzo aktywnie. 

9 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: SEZON NA GRILLA ROZPOCZĘTY