Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa V

Grupa V

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Pozytywnie i smacznie

Pozytywnie i smacznie

Początek roku szkolnego, życie wraca do normy. Jednym z zadań naszej placówki jest uczenie nas  samodzielnego prowadzenia gospodarstwa domowego. W tym roku zaczęłyśmy od mycia okien. Najpierw pani Ola zrobiła nam dokładny instruktaż jak myć okna a potem już tylko sama przyjemność. Dokładnie ich umycie po wakacyjnej przerwie.  

6 września 2020
Czytaj więcej o: Pozytywnie i smacznie
Przejdź do - Spacer po lesie

Spacer po lesie

Dzisiaj 5.09 poszliśmy z Panem Piotrem na spacer do lasu. Po drodze robiliśmy zdjęcia drzew, kwiatów i sobie nawzajem. Pokazałyśmy nowym dziewczynom okolice i wybrałyśmy zdjęcia do naszej grupowej kolekcji. Spacer nam się podobał. Mamy nadzieję, że gdy będzie ładna pogoda częściej będziemy urządzać sobie takie grupowe wycieczki.

6 września 2020
Przejdź do - Ciastolina

Ciastolina

W ramach zajęć  grupowych z Weroniką przygotowałyśmy zajęcia manualne. Początkowo dziewczyny musiały znaleźć w grupie ukryte karteczki na których były napisane składniki do zrobienia ciastoliny. Następnie na podstawie znalezionych karteczek otrzymały produkty, i zaczęła się zabawa. 

4 maja 2020
Czytaj więcej o: Ciastolina
Przejdź do - Zebra

Zebra

Zgodnie z  tradycją w niedzielę bierzemy się za pieczenie ciasta. Tym razem postawiłyśmy na ZEBRĘ. Dzisiaj do wspólnej zabawy z Laurą zgłosiła się Nikola G. Szybka akcja wyszukania przepisu, potem składników potrzebnych do upieczenia a na koniec wspólna praca.

4 maja 2020
Czytaj więcej o: Zebra