Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa V

Grupa V

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Gwarki 2018

Gwarki 2018

 Jak co roku na  początku września cała grupą wyjechaliśmy do Tarnowskich Gór na Gwarki. Jest to trzy dniowe święto miasta. Na początku zobaczyliśmy pochód przedstawiający historię powstania miasta Tarnowskie Góry. Pochód ten odbywa się co roku. Uczestniczyły tam postacie historyczne między innymi giermkowie, poeci, król Jan III Sobieski z Marysieńką, husaria na koniach. 

16 września 2018
Czytaj więcej o: Gwarki 2018
Przejdź do - Rock noc

Rock noc

07.09.2018r. całą grupą wyjechaliśmy wraz z panią Olą i panem Mirkiem do Amfiteatru w Siemianowicach Śląskich na koncert rockowy ”Rock noc”, gdzie wystąpiły 3 rockowe zespoły: Sarang, Seven on Seven oraz Organek. Każdy z zespołów zagrał niesamowite kawałki muzyczne, które nas poruszyły. bawiłyśmy się na całego, a wszystko to na świeżym powietrzu. Pod koniec występów miałyśmy okazje zrobienia sobie zdjęć z wokalistą zespołu Seven on Seven. 

16 września 2018
Czytaj więcej o: Rock noc

Sezon na grilla trwa …

Pierwsza sobota nowego roku szkolnego… nowe dziewczyny… więc czas na wspólne spędzanie wolnego czasu. Jako że nasza grupa jest po sąsiedzku z grupą czwartą to warto rozpocząć rok szkolny od wspólnego grillowania, rozmowach, zapoznaniu się. Sobota więc najpierw generalne sprzątanie grup a potem odpoczynek. Przy słodkim poczęstunku a potem obfitym grillu czas nam bardzo szybko upłynął.

16 września 2018
Przejdź do - Wiatr we włosach na żaglach

Wiatr we włosach na żaglach

Kolejna słoneczna niedziela w ośrodku… A jednak nie w ośrodku. Już kilka dni wcześniej umawiałyśmy się na niedzielny wyjazd do klubu żeglarskiego Dryf. Kilka tygodni wcześniej wykonałyśmy na terenie ośrodka drobne prace porządkowe. 

 

13 maja 2018
Czytaj więcej o: Wiatr we włosach na żaglach
Przejdź do - Majówka przed majówką...

Majówka przed majówką...

 Jak w każdą sobotę od rana zabrałyśmy się za generalne porządki. Tym razem sprawiały nam one wielką radość bo wiedziałyśmy że w poniedziałek jedziemy na tygodniową przepustkę. Praktycznie całe popołudnie spędziliśmy wspólnie z dziewczynami z grupy czwartej. 

27 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Majówka przed majówką...