Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa V

Grupa V

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - KTO RANO WSTAJE TEN IDZIE  NA GRZYBOBRANIE

KTO RANO WSTAJE TEN IDZIE NA GRZYBOBRANIE

Pewnego ranka w niedziele ja wraz z moimi trzema koleżankami i panem Mirkiem wstaliśmy o godzinie piątej, wypiliśmy ciepłą herbatę i wyruszyliśmy do lasu na grzybobranie. Po czterdziestominutowej jeździe samochodem dotarliśmy do celu podróży i wyruszyliśmy w stronę dróżki w głąb lasu.Na samym początku nic nie mogliśmy znaleźć tylko same trujące grzyby, szliśmy dalej dróżką i po pewnym czasie pan Mirek znalazł kurkę. 

23 września 2017
Czytaj więcej o: KTO RANO WSTAJE TEN IDZIE NA GRZYBOBRANIE
Przejdź do - Kręgle w śląskim wydaniu...

Kręgle w śląskim wydaniu...

Wczorej, kole 15:00 bylimy we Agorze pociepać kulkami do kręgli. Niektóre dziołszki mioły problem bo ciepały roz do przodku roz do zadku i trza było dawać pozór na latające kulki. P. Ola ciepała najlepiej - nawet na nie swoich torach. P. Lesiu sie nie pociapał bo mioł pecha i musioł pendalować nazot po bilety do ośrodka a to bestuż że P. Ola mo skleroza jak moja oma. 

22 marca 2017
Czytaj więcej o: Kręgle w śląskim wydaniu...

Takie oryginalne SPA

Galeria ,,masek"

Pewnego chłodnego i deszczowego popołudnia, grupa młodych adeptów sztuk plastycznych postanowiła stworzyć podobizny własnych twarzy. Projekt rozpoczął się intensywnie. Do zrealizowania były dwa cele. Pierwszy to zastosować maskę gipsową na nałożony wcześniej odpowiedni krem do twarzy aby odżywić i nawilżyć skórę twarzy. 

21 marca 2017
Czytaj więcej o: Takie oryginalne SPA
Przejdź do - Opera zimą...

Opera zimą...

W grudniu postanowiłem zabrać dziewczęta z grupy V do Chorzowskiego Centrum Kultury, do opery. Sprawa była trudniejsza niż myślałem. Wiedziałem, że samo słowo "opera" wywołuje u młodych ludzi dziś dreszcze i skurcze żołądka lecz mimo to (a może właśnie przez to) uparłem się żeby zrealizować postanowienie.

 

21 marca 2017
Czytaj więcej o: Opera zimą...

Na sportowo zimą...

Galeria zdjęć

Zwykła niedziela. Dzisiaj byliśmy na lodowisku. Zamiast leżeć na kanapie czy siedzieć przed komputerem, lepiej wyjść się poruszać np.: na lodowisko. Można spalić trochę kalorii i nie tylko - można się też fajnie pobawić i poruszać...

Żaneta 

15 lutego 2017