Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa V

Grupa V

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Spacer po Dolomitach

Spacer po Dolomitach

.

27 czerwca 2022
Przejdź do - Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

Nasza grupa miała za zadanie zorganizować zajęcia grupowe, które miały na celu spędzenie razem dobrze wspólnego czasu oraz porobienie grupowych zdjęć. Podzieliłyśmy się grupą na pól i każda podgrupa wymyślała swój cel zajęć. Naszym celem było przeprowadzenie zajęć dających możliwość zrobienia zdjęć grupowych w ciekawym otoczeniu. W każdej podgrupie było po 5 osób. W naszej grupce znajdowały się następujące osoby: Maja, Nicola, Wiktoria, Iwona i Ewelina. 

27 czerwca 2022
Czytaj więcej o: Zajęcia grupowe
Przejdź do - Amerykańskie Hamburgery

Amerykańskie Hamburgery

Kolacja, kolacja, kolacja. I tak dzień po dniu. Żeby troszkę urozmaicić  nam życie, dziewczyny gotujące Amelka i Karolina wymyśliły że zrobią nam na kolację hamburgery. Potrawa prosta w przygotowaniu, zachęcająca wyglądem a zarazem pyszna. Jak się okazało klimat kolacji zrobił się bardzo przyjemny. Rozbawione, brudne od jedzenia spędziłyśmy w przyjaznym klimacie wspólny posiłek. Kilkakrotnie zaliczona już był tortilla własnej produkcji, a teraz w menu zawitał hamburger.

26 kwietnia 2022
Przejdź do - Kolejny wyjazd do Przeczyc.

Kolejny wyjazd do Przeczyc.

Nasza p. Ola już drugi raz tej wiosny zabrała nas na Przeczyce, do zaprzyjaźnionego KŻ DRYF w Przeczycach abyśmy mogły odpocząć od zgiełku dnia codziennego. Rano jak zawsze wstałyśmy zjadłyśmy śniadanie i zaczęłyśmy się szykować do wyjazdu. Jak zwykle ekwipunek jedzeniowo- kawowy musiał być.

            

24 kwietnia 2022
Czytaj więcej o: Kolejny wyjazd do Przeczyc.
Przejdź do - WYJAZD DO PRZECZYC

WYJAZD DO PRZECZYC

 W kwietniowe popołudnie w sobotę zebraliśmy się całą grupą i pojechałyśmy na Przeczyce.  Pomimo złej pogody (padał deszcz i śnieg) my nie odpuściłyśmy, nie zmieniłyśmy planów i wybrałyśmy się na łono przyrody poodpoczywać od codzienności. Na miejscu rozpaliłyśmy ognisko, grałyśmy w gry stolikowe, rozmawiałyśmy, nagrywałyśmy tik-toki. Porobiłyśmy sobie z dziewczynami dużo zdjęć i ogólnie miło spędziłyśmy czas. Jak brakowało drewna czy patyków do ogniska poszłam porąbać drzewo i miałam z tego dużą satysfakcję. 

9 kwietnia 2022
Czytaj więcej o: WYJAZD DO PRZECZYC