Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa V

Grupa V

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przeczyce wieczorową porą...

     

4 czerwca 2021
Przejdź do - Przeczyce!!!

Przeczyce!!!

Czasami warto wyrwać się z monotonii życia ośrodkowego. Ostatni weekend maja spędziliśmy na Przeczycach. Część dziewczyn z rana pojechała jako wolontariuszki  na bieg katorżnika a w późniejszej części dnia pojechałyśmy wszystkie nad zalew Przeczycki. Podczas pobytu na Przeczycach miałyśmy okazje pływać na rowerkach wodnych, oraz łodziach. Zorganizowałyśmy sobie również ognisko oraz grilla przy którym bardzo dobrze się bawiłyśmy , tańczyłyśmy, śpiewałyśmy. 

4 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Przeczyce!!!

Majówka w gr.V

Tak jak przewidywali meteorolodzy przez weekend było 30 stopni ciepła ( po 10 w sobotę, niedzielę i poniedziałek J  ). Jednak pogoda nam nie przeszkadzała w tym, żeby spędzić miło i aktywnie czas. Rano w niedzielę pojechałyśmy  na Przeczyce gdzie  zrobiłyśmy sobie  grilla, oglądałyśmy filmy, grałyśmy w gry stolikowe, rozmawiałyśmy na babskie tematy, porobiłyśmy sobie zdjęcia na molo… a przy tym świetnie się bawiłyśmy. Po powrocie okazało się że do grupy doszła nowa koleżanka. Wieczór był też udany … nasze ulubione karaoke które tak naprawdę rozpoczęło się już w samochodzie podczas drogi powrotnej.

5 maja 2021
Przejdź do - Spacer

Spacer

W piątek 26 lutego cała nasza grupa wybrała się na spacer do lasu. Miałyśmy na celu krótki godzinny spacer, ale tak nam się podobało, że szłyśmy dwie godziny. Trochę się poślizgałyśmy bo  były jeszcze resztki śniegu i lodu na ścieżkach. Szłyśmy, szłyśmy i zaszłyśmy do autostrady, ale szłyśmy dalej w las. Po drodze za autostradą złapała nas mżawka, popadało jakieś 10 minut (na szczęście). 

28 lutego 2021
Czytaj więcej o: Spacer

JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE

Po około 4 latach od poprzedniego remontu, wykonanego przez poprzednie dziewczyny, przyszła pora na zmianę wizerunku jednego z pokoi. Biel i błękitne kwiaty zamieniły się w szare spokojne liście. Zamieszkująca tam Oliwia i Karolina pojechały wraz z Panią Gosią wybierać tapety. Mimo tego, że same mieszkały tam w pokoju do remontu przyłączyły się inne dziewczyny. Remont obejmował malowanie sufitu, ścian, tapetowanie. Do pokoju zakupiono również nowe meble i lampę, a skręcanie sprawiło dziewczynom wielką radość i dużo frajdy. W najbliższym okresie prace zostaną ukończone, a pokój będzie gotów do użytku.

31 grudnia 2020