Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa V

Grupa V

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - ENERGY LANDIA

ENERGY LANDIA

No i w końcu nadszedł ten długo oczekiwany dzień ... wyjazd na wycieczkę do parku rozrywki w Zatorze Energilandii. Każda z nas miała inne oczekiwania i inne przeżycia :)

Patrycja ... spędzając ostatnie chwile na karuzeli ,,kamikadze'' razem z Sylwią śpiewałyśmy ,,chcę tu zostać'' było mega sympatycznie, najlepsza ekipa! :D

 

7 czerwca 2019
Czytaj więcej o: ENERGY LANDIA
Przejdź do - Jak kreatywnie spędzić czas i nie zwariować w czasie deszczu?

Jak kreatywnie spędzić czas i nie zwariować w czasie deszczu?

Opcji jest wiele. My wybraliśmy sposób na zajęcia grupowe. Coś, co można zrobić razem. Temat pojawił się dość spontanicznie - będąc na zakupach w naszym ulubionym sklepie trafiliśmy przypadkiem na półkę, na której leżało ciasto. Surowe, zabarwione kulki w siedmiu kolorach. Wystarczyło je kreatywnie posklejać i upiec. Ciasto na samych naturalnych składnikach - nie zabarwiło nawet stołu ;-). Koszt ciasta to 7 zł a zabawy na 1,5 godziny. Jeżeli jeszcze można mieć szczęście do miłej atmosfery to sukces murowany. Zobaczcie zdjęcia - to nie jest fotomontaż - to wszystko jest jadalne (jeżeli oczywiście Sylwia wyciągnie je z pieca na czas.

 

15 maja 2019

Nadszedł czas na zmiany.. remontujemy pokój

 Poprzednio w miejscu obecnie remontowanego pokoju znajdował pokój który był przedzielony na dwa mniejsze. Był brzydki, ciasny, nieustawny. Teraz stał się większy, przestronny. 

24 marca 2019
Czytaj więcej o: Nadszedł czas na zmiany.. remontujemy pokój

„ O psie, który wrócił do domu”

Po porannej wizycie w schronisku dla zwierząt 23.03.2019r. wybrałyśmy się do kina  na film pod tytułem ,,O psie  który wrócił do domu". Film był o psie którego pewien chłopak znalazł na posesji, która miała niebawem zostać wyburzona. Pies mieszkał tam z kotami. Jedna z kotek zastępowała mu mamę która została odwieziona do schroniska dla bezpańskich zwierząt.

24 marca 2019
Czytaj więcej o: „ O psie, który wrócił do domu”
Przejdź do - W końcu w schronisku...

W końcu w schronisku...

Dnia 23.03.2019 o godzinie 11.30 pojechałyśmy całą grupą do schroniska w Tarnowskich Górach. Spędziłyśmy tam dwie bardzo przyjemne godziny. Pani kierownik schroniska powiedziała nam jak mamy sie zachowywać w stosunku do psów, i jak one się zachowują wedle siebie. Byłyśmy podzielone po dwie osoby, każda para miała innego pieska. Było naprwdę fajnie chodziłyśmy z psiakami po górkach, spacerowaliśmy i przy okazji zobaczyliśmy piękne widoki z góry. Mieliśmy też chwilę, aby usiać na górze i odpocząć z psiakiem. 

24 marca 2019
Czytaj więcej o: W końcu w schronisku...