Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Konkurs plastyczno-literacki "Jak bezpiecznie spędzam czas w dobie koronawirusa" rozstrzygnięty.

Wychowanki naszego Ośrodka  wzięły udział w konkursie plastyczno-literackim na wykonanie plakatu, kolażu plastycznego, fotograficznego, piosenki,  filmiku, opowiadania, wiersza, które mają promować odpowiedzialne zachowania w czasie panującej epidemii koronawirusa.  

 

10 listopada 2020
Czytaj więcej o: Konkurs plastyczno-literacki "Jak bezpiecznie spędzam czas w dobie koronawirusa" rozstrzygnięty.
Przejdź do - Śmiech to zdrowie

Śmiech to zdrowie

W połowie października część  dziewczyn z grupy III i V przeprowadziła się z powodu kwarantanny do grupy II. W tym czasie miałyśmy okazję bliżej się poznać bo spędzałyśmy ze sobą mnóstwo czasu.

 

8 listopada 2020
Czytaj więcej o: Śmiech to zdrowie
Przejdź do - Debata przedwyborcza i wybory do Samorządu Wychowanek

Debata przedwyborcza i wybory do Samorządu Wychowanek

Dzisiaj odbyła sie debata przedwyborcza kandydatek do Rady Samorządu. Wiktoria, Martyna, Amelia, Aniela i Wiktoria zaprezentowały swoje programy wyborcze a cała społeczność miała okazję zadać im pytania, które jak się okazało nie były łatwe.  Jutro wybory w pełni demokratyczne. Życzymy powodzenia każdej z osobna.

8 października 2020
Przejdź do - Uroczyste otwarcie boiska

Uroczyste otwarcie boiska

Oficjalnościom stało się zadość. Szacowni goście i nie mniej szacowni gospodarze 25 września 2020r. uświetnili obecnością oficjalne otwarcie naszego wielofunkcyjnego boiska wraz z bieżnią. Była okazja do lokowania produktu, czyli MOW w Radzionkowie. Cieszy to, że z boiska korzystać będzie mogła młodzież i dorośli z Radzionkowa i Bytomia a pieniądze z Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego są dobrze spożytkowane.

27 września 2020
Przejdź do - III edycja konkursu Kuchnia na medal

III edycja konkursu Kuchnia na medal

Już za chwile  rusza kolejna edycja konkursu Kuchnia na medal. Konkurs organizowany jest pod patronatem Stowarzyszenia Damy Radę działającym w naszej placówce. 

20 września 2020
Czytaj więcej o: III edycja konkursu Kuchnia na medal