Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Grudniowe spotkanie Jasełkowe 2017

Grudniowe spotkanie Jasełkowe 2017

18 grudnia 2017r.o godz. 15.30  zapraszamy wszystkich obecnych i emerytowanych pracowników naszej placówki na tradycyjne  Jasełka przygotowane przez wychowanki ośrodka, uroczystą Msze Świętą, wspólne kolędowanie oraz słodkości na sali gimnastycznej.

21 listopada 2017
Przejdź do - Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

 12.12.2017r.  na warsztatach szkolnych w sali ,,papryczkowej" Samorząd Wychowanek zorganizował kiermasz świateczny, gdzie można było zakupić  rękodzieła naszych wychowanek...

6 grudnia 2017
Czytaj więcej o: Kiermasz świąteczny

„ Śpiewać każdy lubi ”

Galeria zdjęć

Dnia 06.12.2017r. z okazji Mikołajek cała społeczność spotkała się na wspólnym śpiewaniu piosenek z dzieciństwa . Każda grupa miała za zadanie wylosować i zaśpiewać jedną piosenkę, którą każdy z nas słuchał jak był mały. 

12 grudnia 2017
Czytaj więcej o: „ Śpiewać każdy lubi ”
Przejdź do - Książka łączy pokolenia w Mikołajki

Książka łączy pokolenia w Mikołajki

06 grudnia 2017r. z okazji Mikołaja odbylo się w naszej szkole pierwsze spotkanie z cyklu "Ksiażka łaczy pokolenia" spotkanie z ksiażka. W dniu dzisiejszym nauczyciele czytali baśń pt " Calineczka" uczennicom (ale bedzie też odwrotnie). Dzisiejszy dzień obfitowal w niespodzianki... dziewczęta obejrzaly z zapartym tchem współczesną wersje " Małego księcia" i odwiedzil nas Mikolaj ze słodkościami ( bez  rózgi ...!!!)

7 grudnia 2017
Przejdź do - Uzupełniające wybory do Rady Samorządu

Uzupełniające wybory do Rady Samorządu

04 grudnia 2017r. odbyły się uzupełniające wybory do Rady Samorządu Wychowanek. Kandydatki Magda i Agnieszka zaprezentowały całej społeczności swoje programy i określiły oczekiwania...

4 grudnia 2017