Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Laur wolontariatu

Laur wolontariatu

W piątek 14.09.2018r. miałyśmy możliwość uczestniczyć w II Gali Radzionkowskiego Wolontariatu, która przypadła w 20  rocznicę odzyskania przez Radzionków praw miejskich. Gala została zorganizowana w celu uhonorowania działających w Radzionkowie organizacji pozarządowych, które wspomagają rozwój miasta. Stowarzyszenie „Damy radę”, działające w naszej placówce również zostało uhonorowane ,,Laurem wolontariatu"

16 września 2018
Czytaj więcej o: Laur wolontariatu
Przejdź do - Dzień Sąsiada w Bytomiu Miechowicach

Dzień Sąsiada w Bytomiu Miechowicach

W dniu 08.09.2018r. nasze kółko muzyczne oraz  dziewczęta z grupy drugiej miały okazję uczestniczyć w imprezie z okazji „Dnia sąsiada” zorganizowanej  w Bytomiu  Miechowicach przez market Carrefour. Jak co roku personel marketu przygotował pyszny poczęstunek dla wszystkich uczestników oraz mnóstwo atrakcji takich jak : konkursy taneczne, malowanie twarzy, gry i zabawy dla dzieci. 

13 września 2018
Czytaj więcej o: Dzień Sąsiada w Bytomiu Miechowicach
Przejdź do - Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Witamy w nowym roku szkolnym 2018/2019. Wszystkim naszym wychowankom życzymy mnóstwo pozytywnej energii oraz sukcesów tych małych i tych większych...

 

3 września 2018
Przejdź do - Wakacje 2018 - obóz w Radzionkowie i Kokotku

Wakacje 2018 - obóz w Radzionkowie i Kokotku

Galeria zdjęć

Ostatni obóz spędzaliśmy w Radzionkowie, następnie ruszyliśmy na podbój Kokotka. Jak w sumie się okazało, nie takie wakacje w ośrodku straszne, jak je malują! Pierwszy tydzień korzystaliśmy z gościnności KŻ Dryf, którego członkiem jest pani Ola. Mimo wielu dziwnych sytuacji i kilku sporów, spędziłyśmy ten czas naprawdę przyjemnie. Miałyśmy okazję troszeczkę pożeglować, poznać wspaniałych i gościnnych ludzi, nawet odrobinę powędkować. 

6 września 2018
Czytaj więcej o: Wakacje 2018 - obóz w Radzionkowie i Kokotku
Przejdź do -  Wakacje 2018 - Radzionków:)

Wakacje 2018 - Radzionków:)

Galeria zdjęć

Obóz w Radzionkowie trwał od 30 lipca do 12 sierpnia 2018r. W trakcie obozu korzystaliśmy z wielu atrakcji. W pierwszym tygodniu dwa razy byliśmy na basenie w Księżej Górze, z tym, że raz pojechaliśmy tam na rowerach. Na basenie czas płynął nam bardzo szybko a wszystkie dziewczyny dobrze się bawiły. W drugim tygodniu udało nam się skorzystać z innych ciekawych dla nas atrakcji. Byliśmy w Muzeum Śląskim w Katowicach, gdzie mieliśmy okazje zobaczyć różne obrazy i rzeźby, a także wjechać na wieżę widokową. ,

22 sierpnia 2018
Czytaj więcej o: Wakacje 2018 - Radzionków:)