Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Konkurs Najlepsza w zawodzie 2023

Konkurs Najlepsza w zawodzie 2023

Coroczny wewnątrzszkolny konkurs gastronomiczny już za nami. W piątek 17 marca 4 dwuosobowe ekipy podjęły się wyzwania i stanęły do boju w zmaganiach o tytuł „Najlepszej w zawodzie kucharz”. Uczestniczki wykazały się odwagą i kreatywnością, dzięki czemu Jury w składze: Tomek, Basia, Asia i Ania mogło spróbować nowych potraw. Poziom był bardzo wyrównany a o zdobyciu tytułu decydowały niuanse. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom zmagań.

26 lutego 2023
Przejdź do - Konkurs Znam Regulamin 2023
Przejdź do - Zbiórka charytatywna

Zbiórka charytatywna

Zwracamy się do Państwa o wsparcie naszej akcji dla mieszkańców Schronisk dla Bezdomnych. Zbieramy koce i ręczniki. W związku z panującą zimą koc to towar deficytowy, zwłaszcza u bezdomnych. Czasami to właśnie takie ciepłe okrycie pozwala przetrwać najzimniejsze dni. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy!   Wychowanki MOW w Radzionkowie

 

27 lutego 2023
Przejdź do - Dyskoteka w Kaletach

Dyskoteka w Kaletach

21 lutego 2023r.  chłopcy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kaletach zorganizowali dla naszych dziewcząt dyskotekę walentynkową. Dlaczego tak późno?  Aj... Chłopcy się nam rozchorowali, ale warto było czekać. Panowie zadbali o dobrą atmosferę i kulturę. A Panie pokazały klasę,  której nas uczą nasi wychowawcy. 

27 lutego 2023
Czytaj więcej o: Dyskoteka w Kaletach
Przejdź do - Escape room

Escape room

Escape Room uczy, straszy i bawi. Osiągnęliśmy już wysoką specjalizację w przygotowywaniu i prowadzeniu pokoi zagadek. Ludziska ze Śląska się zjeżdżają, by przeżyć przygodę w radzionkowskim MOW-ie. I dobrze. Kolejna edycja już w kwietniu a teraz spójrzcie jak wczoraj bawili się bytomscy harcerze.

26 lutego 2023