Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - WOŚP 2024

WOŚP 2024

My też dziś wspieraliśmy 32 finał sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na stadionie w Chorzowie. Nasze wychowanki pełniły rolę wolontariuszek, które spisały się na medal. Głównie pomagałyśmy przy opiece nad dziećmi, wspólne szycie poduszek, origami, dmuchanie balonów. Byłyśmy chętne, aby wspomóc wszystkie stanowiska. Wspólnie z innymi uczestnikami stworzyliśmy "zielone płuca". Skorzystałyśmy z oferowanych atrakcji: masaż, pokaz tresury psów straży granicznej, pokaz straży pożarnej, obejrzałyśmy radiowóz policyjny. Pod koniec wzięłyśmy udział w koncertach. Oto fotorelacja z dzisiejszego dnia...

28 stycznia 2024
Przejdź do -  Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Ośrodka

Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Ośrodka

 Jak co roku w naszym placówce odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Ośrodkua Wcześniej dziewczyny rywalizowały w poszczególnych klasach. Najlepsze walczyły o miano najlepszej zawodniczki w Ośrodku. Rywalizacja była zacięta i towarzyszyły jej ogromne emocje.  Najlepszą rakietką w tenisie stołowym okazała się Amelia. Tuż za nią uplasowały się Malwina i Małgorzata. Wygranym gratulujemy, a wszystkim zawodniczkom za sportową walkę dziękujemy.

29 stycznia 2024
Przejdź do - Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli

Nie mogło nas zabraknąć 6 grudnia 2023r. pod opieką pani Krysi w Orszaku Trzech Króli ulicami Radzionkowa...

7 stycznia 2024
Przejdź do - Wigilie grupowe

Wigilie grupowe

No i zaczęło się świętowanie. Prewigilia czyli wigilijne spotkania grup, to zawsze czas pełen ciężkiej pracy (to już widzieliście), wzruszeń, dobrych życzeń i nadziei. To też trudny czas dla wielu dziewcząt. Jestem niezwykle wzruszony tym, że znowu udało nam się spędzić kilka godzin w jedności. Bardzo Wam dziękuję. Kto nie przeżył świąt z dala od najbliższych, nie zrozumie jakie to jest trudne i jakie to budujące zarazem.

19 grudnia 2023
Przejdź do - Spotkanie z emerytami

Spotkanie z emerytami

Tradycyjne spotkanie z emerytami odbyło się w naszej placówce 14 grudnia 2023r. Nasze wychowanki przygotowały kilka niespodzianek:  tajemniczy   Escape room  ,,Dziady" , do którego zaprosiły gości na początku spotkania a potem przy dobrej kawie i pysznych ciastach  mieliśmy okazję posłuchać kilka  kolęd i pastorałek w wykonaniu kółka muzycznego.  Było bardzo miło i świątecznie. 

20 grudnia 2023
Czytaj więcej o: Spotkanie z emerytami