Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Budowa Pszczelego Parku Edukacyjnego

Budowa Pszczelego Parku Edukacyjnego

Po raz kolejny będziemy walczyć o inwestycję w ramach III edycji BO Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Będzie się działo-zachęcamy wszystkich do głosowania na inwestycję na terenie naszej placówki, którą ma być Pszczeli Park Edukacyjny. Motywem przewodnim jest podkreślenie roli pszczół i innych owadów zapylających dla życia każdego z nas. Edukacyjne gry interaktywne, plansze informacyjne, warsztaty edukacyjne, łąka kwietna i drzewa owocowe-to wszytsko w zasięgu naszych marzeń. Nic tylko głosować!

20 lipca 2021
Przejdź do - Wakacje 2021 - relacje z obozów

Wakacje 2021 - relacje z obozów

Pierwszy tydzień wakacji za nami minął pod znakiem fajnej zabawy. Przeczyce, Radzionków, Przeczyce. Dzięki uprzejmości Pana Leszka i Klubu Żeglarskiego Dryf, mogłyśmy korzystać z wszystkich atrakcji do woli. Rowerki wodne, kajaki, a nawet przejażdżka motorówką wodną pod czujnym okiem ratowników, którzy mieli do nas masę cierpliwości. Wieczorem wspólne grillowanie, śpiewy, no i nasze ulubione tik-tok. Poza wodnymi atrakcjami, wybraliśmy się też do Opola, gdzie mogłyśmy poznać najciekawsze miejsca warte zobaczenia, na których trop oczywiście wpadłyśmy same pierwszy tydzień wakacji minął pod znakiem fajnej zabawy, a już niedługo wyjeżdżamy do... Kokotka!

 

20 lipca 2021
Czytaj więcej o: Wakacje 2021 - relacje z obozów
Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbyło się 25 czerwca 2021r. "To jest już koniec" ale zostaje jeszcze baaaardzo, baaaaardzo dużo. Przede wszystkim zostajecie w naszych myślach i sercach, przede wszystkim jesteście o rok starsze, bardziej odpowiedzialne, jesteście, w głęboko wierzę, lepszymi ludźmi. ODPOCZYWAJCIE BEZPIECZNIE I AKTYWNIE. 

24 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
Przejdź do - Podsumowanie edycji wiosennej 2021 Kuchni na medal

Podsumowanie edycji wiosennej 2021 Kuchni na medal

16 czerwca 2021r. podsumowaliśmy edycję wiosenną konkursu i zakończyliśmy tym samym Kuchnie na medal w tym roku szkolnym. Zamysłem półrocznych zmagań jest doprowadzenie kuchni grupowych do ideału. Rzecz trudna a nawet niemożliwa, ale starać się trzeba. A sprawdzaliśmy czystość w kuchniach – lodówkach, szafkach, na blatach; właściwą segregację śmieci; przechowywanie żywności; zgodność jadłospisów z normami żywieniowymi i inne imponderabilia:)

 

 

17 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Podsumowanie edycji wiosennej 2021 Kuchni na medal
Przejdź do - Spartakiada lekkoatletyczna

Spartakiada lekkoatletyczna

15 czerwca 2021r. została zorganizowana Spartakiada lekkoatletyczna. Wychowanki rywalizowały w pięciu konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 200 m, rzut piłeczką palantową, rzut piłką lekarską i skok w dal. Zawody odbyły się przy pięknej pogodzie i w bardzo dobrej atmosferze. Dziewczęta wykazały się dużym zaangażowaniem i rywalizowały zgodnie z ideą fair play. 

15 czerwca 2021