Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Biegi przełajowe

Biegi przełajowe

19 października 2021 r. nasze wychowanki po raz  wzięły udział w Ogólnoposkich Biegach z okazji Święta Odzyskania Niepodległości organizowanych przez MOW w Krupskim Młynie. Pogoda wyjątkowo dopisała -w scenerii jesiennej rywalizacja na bardzo trudnej leśnej trasie była bardzo emocjonująca. Nasza sztafeta zajęła II miejsce, a  w biegu indywidualnym w pięknym stylu wygrała Aleksandra. Radość naszych sportsmenek była ogromna. 

24 października 2021
Czytaj więcej o: Biegi przełajowe
Przejdź do - Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

Nasze dzieci „służbowe” zrobiły nam prezent. Same, bez najmniejszej nawet ingerencji dorosłych i w pełnej konspiracji przygotowały bardzo sympatyczne popołudnie z kawą, ciastem, herbatą, poezją, muzyką i filmem. Wszystkiego było w sam raz, tak, by starszyzny zmęczyć.

11 października 2021
Przejdź do - Cudowny dzień Koła wolontariatu

Cudowny dzień Koła wolontariatu

Byłyśmy dziś w schronisku dla zwierząt „Psitul”, nie ukrywam początkowo było dla mnie dużym wyzwaniem by wejść do schroniska i nie przywiązać się do żadnego z psiaków… Jednak po przejściu przez schronisko i po zobaczeniu panujących tam warunków zdałam sobie sprawę z tego że zwierzęta mają tam lepiej niż niekiedy w domach. 

5 października 2021
Czytaj więcej o: Cudowny dzień Koła wolontariatu
Przejdź do - Konkurs Kuchnia na medal

Konkurs Kuchnia na medal

Uwaga uwaga już od października rusza kolejna edycja Konkursu Kuchnia na medal. Konkursu dla wszystkich grup wychowawczych mającego na celu przestrzeganie podstawowych zasad utrzymania czystości, dbałość o estetykę, wdrażanie działań na rzecz środowiska naturalnego, ekologii,  dbałość o własne zdrowie oraz dbałość o zdrowy jadłospis zgodny z normami żywienia. Nowy regulamin, nowe rozdanie, nowe emocje - nic tylko dbać o kuchnie na błysk:)  Wszystkim grupom życzymy w nowym roku szkolnym powodzenia!!! 

29 września 2021
Przejdź do - Koło wolontariackie

Koło wolontariackie

Dzisiaj koło wolontariackie miało gości ze schroniska Psitul z Zabrza. Pani Magda przedstawiła działalność schroniska i zachęcała do aktywnego wsparcia ich działalności a jej czworonożny przyjaciel od razu zdobył serca naszych dziewcząt. Mamy nadzieję, że nic nam nie przeszkodzi w realizacji stałej współpracy. Bardzo dziękujemy za dzisiejszą wizytę i do zobaczenia wkrótce.

21 września 2021