Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Nasza wyprawa na Azory - dzień piąty

Nasza wyprawa na Azory - dzień piąty

Dzień zaczeliśmy jak zwykle od pysznego śniadania. Po posiłku udaliśmy się do szkoły, gdzie rysowaliśmy w grupach plakat Erasmus. Następnie było czytanie wierszy dotyczących tematu projektu oraz rozdanie prezentów. Po całej uroczystości udaliśmy się na lunch. Po obiedzie pojechaliśmy do jaskini wygasłego wulkanu, który się nazywał Algar do Carvao. Jest jedynym wulkanem, który można zobaczyć na całym świecie. 

21 października 2017
Czytaj więcej o: Nasza wyprawa na Azory - dzień piąty
Przejdź do - Nasza wyprawa na Azory - dzień czwarty

Nasza wyprawa na Azory - dzień czwarty

Wraz z naszymi znajomymi z projektu od razu po śniadaniu udaliśmy się nad ocean , aby wspólnie spędzić czas. ( pływanie , robienie budowli z piasku oraz przejażdżka motorówka, gra w siatkówkę ). Ta chwila nad oceanem... po prostu cud.

 

20 października 2017
Czytaj więcej o: Nasza wyprawa na Azory - dzień czwarty
Przejdź do - Nasza wyprawa na Azory - dzień trzeci

Nasza wyprawa na Azory - dzień trzeci

Dzień trzeci zaczęłyśmy od pysznego śniadania. Po posiłku spotkaliśmy się z całą grupą projektową i na środku rynku graliśmy w amse adamse. Gdy skończyliśmy się bawić to poszliśmy zwiedzać Urząd Miasta i spotkaliśmy  burmistrza. 

19 października 2017
Czytaj więcej o: Nasza wyprawa na Azory - dzień trzeci
Przejdź do - Nasza wyprawa na Azory - dzień drugi

Nasza wyprawa na Azory - dzień drugi

Drugi dzień naszej wspólnej podróży wyglądał bardzo fajnie , zaraz sami się tego dowiecie. Od rana zaskoczyła nas nasza restauracja , w której codziennie jemy śniadania. Byliśmy tak głodni , ze Pan Paweł musiał zamawiać nam kolejne tosty.

 

19 października 2017
Czytaj więcej o: Nasza wyprawa na Azory - dzień drugi
Przejdź do - Nasza wyprawa na Azory

Nasza wyprawa na Azory

Dzień 1

15.10.2017 r wyruszyliśmy samochodami z ośrodka do Ostrawy. Jechaliśmy niecałą godzinę. Z Ostrawy jechaliśmy pociągiem do Pragi. Podróż trwała 3,5 godziny. W pociągu zostaliśmy mile zaskoczeni tabletami w oparciach foteli z Internetem oraz miłą obsługą. Z Pragi lecieliśmy samolotem do stolicy Portugalii, Lizbony. Niektóre osoby leciały pierwszy raz i bardzo się bały, a nawet panikowały i trochę popłakały. 

18 października 2017
Czytaj więcej o: Nasza wyprawa na Azory