Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Międzygrupowy Turniej Piłki Nożnej

Międzygrupowy Turniej Piłki Nożnej

18 maja 2022r. odbył się w naszej placówce Międzygrupowy Turniej Piłki Nożnej. Każda grupa wychowawcza  wystawiła swoje reprezentantki, które popisywały się swoimi umiejętnościami sportowymi. Ambicji, woli  walki  nie zabrakło naszym zawodniczkom. W finale spotkały się grupy III i V gdzie zdecydowaną przewagą wygrały reprezentantki grupy III . Przyznano tytuł Najlepszej zawodniczki turnieju, które otrzymały dwie wychowanki Magda i Wiktoria. Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy!!!

19 maja 2022
Przejdź do - Projekt klasy I BS ''Wiem co jem"

Projekt klasy I BS ''Wiem co jem"

Projekt klasy pierwszej Branżowej,, Wiem co jem" składał się z dwóch części: testu wiedzy ogólnej o żywieniu oraz części praktycznej, gdzie uczennice próbowały odgadywać po zapachu, węchu i smaku różne produkty spożywcze bazując na swoim doświadczeniu. Wygrała Nikola z klasy 8a.

18 maja 2022
Czytaj więcej o: Projekt klasy I BS ''Wiem co jem"
Przejdź do - Bierzmowanie 2022

Bierzmowanie 2022

12 maja 2022 r. dziewięć wychowanek otrzymało w lokalnej Parafii WNMP w Radzionkowie-Rojcy Sakrament Bierzmowania wraz z innymi młodymi parafianami z rąk księdza biskupa Grzegorza Olszowskiego. Dziewczęta prezentowały się wyjątkowo godnie i pięknie. 

17 maja 2022
Czytaj więcej o: Bierzmowanie 2022
Przejdź do - IX Ośrodkowy Konkurs Pierwsza pomoc przedmedyczna

IX Ośrodkowy Konkurs Pierwsza pomoc przedmedyczna

Jak co roku ogłaszamy Konkurs Pierwsza pomoc przedmedyczna, którego finał odbędzie się 21 czerwca 2022r. W tym roku szkolnym każda grupa wychowawcza nakręci film instruktażowy z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Macie czas do 12 czerwca 2022r. - trzymamy kciuki za scenarzystów, operatorów i aktorów scenek:). Filmy oceniać będą zaprzyjaźnieni ratownicy PCK z oddziału bytomskiego.

 

16 maja 2022
Czytaj więcej o: IX Ośrodkowy Konkurs Pierwsza pomoc przedmedyczna
Przejdź do - " Zabierz babcie, dziadka do teatru"

" Zabierz babcie, dziadka do teatru"

Projekt naszego wolontariatu " Zabierz babcie, dziadka do teatru" został sfinalizowany. Dzisiaj grupa wolontariuszek z naszej placówki dzięki życzliwości Chorzowskiego Centrum Kultury zaprosiła pensjonariuszy zaprzyjaźnionego DPS w Bytomiu, na przedstawienie" Oskar i Pani Róża ". Spektakl podobał się zarówno nam jak i osobom starszym. Było sporo wzruszeń, uśmiechów i satysfakcji z możliwości dawania radości innym

11 maja 2022