Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa IV

Grupa IV

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Wypady rowerowe

Wypady rowerowe

Po raz pierwszy wybraliśmy się na rowery 31 marca. Pogoda była zmienna więc postanowiliśmy , że wybierzemy się na krótką przejażdżkę.  Pojechaliśmy na rynek w Radzionkowie, gdzie zrobiliśmy sobie przerwę, kupiliśmy lody i cieszyli słońcem, które właśnie wychyliło się zza chmur.  Kiedy pogoda zaczęła się psuć wsiedliśmy na rowery by wrócić czym prędzej do ośrodka. Udało nam się nie zmoknąć , bo wjeżdżając do bramy ośrodka zaczął padać deszcz. Tym razem nam się upiekło.

 

15 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Wypady rowerowe
Przejdź do - Dzień kobiet na wrotkach

Dzień kobiet na wrotkach

 Z okazji święta „Dnia Kobiet'' w sobotę wybrałyśmy się całą grupą do wrotkarni w Katowicach. Dla niektórych dziewcząt była to nowość, ponieważ nie umiały jeździć, inne pomagały im się nauczyć i przez to była świetna zabawa, dużo wygłupów, śmiechu i miła atmosfera. 

19 marca 2019
Czytaj więcej o: Dzień kobiet na wrotkach
Przejdź do - Wycieczka do parku...

Wycieczka do parku...

Dnia 17 marca grupy: 1 i 4 wybrały się na spacer do Parku Miejskiego w Bytomiu im. Kachla. Podczas spaceru wybraliśmy się na ,, Górę Miłości ", a po drodze podziwiałyśmy piękny krajobraz. Następnie udałyśmy się nad Zalew ,, Wyspa Marzeń'', gdzie pływały po nim kaczki. Pogoda była wiosenna i dobrze wpływała na nasze samopoczucie. Pod koniec wycieczki poszłyśmy do niedalekiego placu zabaw, gdzie dziewczęta bawiły się znakomicie na karuzeli. Podczas powrotu udałyśmy się na lody. Krótko mówiąc spędziłyśmy ten dzień miło i przyjemnie. Natalia i Karolina.

18 marca 2019
Przejdź do - Wyskokowe urodziny

Wyskokowe urodziny

Dnia 26.01.2019r. Całą  grupą wybraliśmy się do parku trampolin w Chorzowie. Bardzo nam się podobało , była bardzo pozytywna atmosfera nikt się nie nudził. Pani Żaneta i Pani Asia były pozytywnie nastawione więc się bawiły razem z nami. Skakałyśmy na trampolinach, niektóre dziewczyny robiły nawet  salta do gąbek. 

13 marca 2019
Czytaj więcej o: Wyskokowe urodziny
Przejdź do - Remont

Remont

Niedawno w grupie robiłyśmy remont. Jeżeli pamiętacie pomarańczowy pokój na grupie IV to wygląda teraz całkiem inaczej. W prace remontowe zaangażowały się wszystkie dziewczyny z grupy i trzeba przyznać, że mimo wysiłku widać było w nas dużo entuzjazmu i nie marudziłyśmy, po prostu zabrałyśmy się za remont. 

 

 

12 marca 2019
Czytaj więcej o: Remont

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Nasza jadalnia

  Nasza jadalnia

 • Powiększ zdjęcie Miejsce do nauki

  Miejsce do nauki

 • Powiększ zdjęcie Świetlica

  Świetlica