Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa IV

Grupa IV

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Taka to była sobota

Taka to była sobota

Gdy na dworze skwar i żar z nieba się leje, dziewczęta ugotowały się niemalże dosłownie. Remedium na takie troski okazało bardzo proste. Wystarczyło "pożyczyć" węża ogrodowego od sąsiadów i puścić wodę oraz wodze fantazji

16 czerwca 2020
Przejdź do - Ognisko

Ognisko

Wczoraj przy ognisku wspominaliśmy minione chwilę. Ktoś wspomniał o ognisku z przyjaciółmi w zeszłe lato. Ktoś wspomniał, że przypalił trampki susząc je po deszczu przy ogniu. Ktoś jeszcze wspomniał, że wysmażył na ognisku idealnie kiełbaskę, która wpadła do tego ognia i nie dało jej się zjeść. W takich chwilach wytwarza się nastrój, przy którym bardzo łatwo o miłe wspominki. Ja natomiast poczułem, że to właśnie jest ta chwila, którą będę pamiętał i wspominał do końca życia. Idealny moment, żeby poczuć to, za czym będę tęsknić. 

17 maja 2020
Czytaj więcej o: Ognisko
Przejdź do - Urodzinki Julii

Urodzinki Julii

W dniu moich 16 - tych urodzin miałam urodzinową niespodziankę ponieważ przyjechali wszyscy wychowawcy a dziewczyny w tajemnicy przede mną korzystając z uprzejmości grupy V zrobiły dla mnie tort niespodziankę. 

1 maja 2020
Czytaj więcej o: Urodzinki Julii
Przejdź do - Turniej bilardowy:)

Turniej bilardowy:)

Gr IV rozegrała turniej bilardowy. Choć dziewczęta, na co dzień się nie przyznają, to grają jak zawodowcy. Nie wszystkie uderzenie były fachowe lecz skuteczność powalająca. Tutyl mistrza zdobyła Wiktoria - nasza "nowa" wychowanka. Drugie miejsce Gabrysia zwana "Gaba" a trzecie Nicole zwana Nicole.

 

 

 

 

 

 

 

26 kwietnia 2020

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Nasza jadalnia

  Nasza jadalnia

 • Powiększ zdjęcie Miejsce do nauki

  Miejsce do nauki

 • Powiększ zdjęcie Świetlica

  Świetlica