Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa IV

Grupa IV

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dzień kobiet

Dzień 08 marca dobrze nam znany dzień zwany dniem kobiet. W tym dniu nasza cała grupa była poruszona ponieważ pani Asia postanowiła by dzień święty święcić .Pani Asia przyniosła potrzebne nam rzeczy i zrobiliśmy dzień spa.

 

 

9 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Dzień kobiet
Przejdź do - 18 stka Moniki

18 stka Moniki

 09 marca   nasza koleżanka Monika Brzezińska obchodziła osiemnaste urodziny. Całą grupą wraz z wychowawcami pojechaliśmy do CH „Agora” aby zagrać w Bowling oraz bardzo nam zależało na spędzeniu ostatnich chwil z Moniką, która za kilka godzin opuszczała naszą placówkę. Przed grą podzieliliśmy się na dwie grupy, oczywiście każdy z nas chciał wygrać. 

8 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: 18 stka Moniki
Przejdź do - Zajęcia grupowe Agnieszki

Zajęcia grupowe Agnieszki

W dniu 07.11.2017r. przeprowadziłam zajęcia grupowe jako wychowanka przygotowująca się do przejścia na grupę usamodzielniająca. Zajęcia te oparte były przede wszystkim na zabawach uczących pracy w zespole. Moja grupa  świetnie poradziła sobie z tymi zadaniami. Było widać uśmiech na twarzach i zainteresowanie, moim zdaniem zajęcia przygotowane przeze mnie odniosły duży sukces. Znane zabawy takie jak berek, zabawa z kocem, węzeł gordyjski czy stopa przy stopie okazały się świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu i poznawanie siebie. Podczas przeprowadzania zajęć mogłam odkryć siebie, swoje i grupy ukryte umiejętności.

  Jantos Agnieszka       

11 listopada 2017
Przejdź do - Nordic walking w naszym wykonaniu...

Nordic walking w naszym wykonaniu...

W sobotę 21 października postanowiłyśmy wybrać się na wycieczkę do Rezerwatu „Segiet”. Zabrałyśmy ze sobą kijki a choć nordic walking na pierwszy rzut oka wygląda niewinnie i prosto na początku nie było nam łatwo. Pani Agatka musiała większości z nas pokazać trochę techniki. 

4 listopada 2017
Czytaj więcej o: Nordic walking w naszym wykonaniu...
Przejdź do - Wycieczka integracyjna...

Wycieczka integracyjna...

GALERIA ZDJĘĆ

W dniu 29 września 2017r. Gr IV wybrała się na wycieczkę celem były Górki Wielkie. Po przyjeździe  na miejsce rozpakowaliśmy się i rozpaliliśmy ognisko. Na drugi dzień zwarte i gotowe wyruszyliśmy na spacer po górach. Pogoda dopisała. 

21 października 2017
Czytaj więcej o: Wycieczka integracyjna...

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Nasza jadalnia

  Nasza jadalnia

 • Powiększ zdjęcie Miejsce do nauki

  Miejsce do nauki

 • Powiększ zdjęcie Świetlica

  Świetlica