Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa IV

Grupa IV

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Mikołaj 2020

Mikołaj 2020

Ho ho ho! Mikołaj przyszedł i do nas dziś. Aby dostać prezent każda z nas miała wyrecytować  wierszyk, zaśpiewać piosenkę lub zatańczyć. Jesteśmy utalentowane!!!

7 grudnia 2020
Przejdź do - Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

W dniu 15 listopada, zaraz po śniadaniu wszystkie wraz z Panem Jackiem pojechaliśmy na wycieczkę rowerową do Tarnowskich Gór. Były momenty słabsze i lepsze, lecz mimo to żadna z nas nie poddawała się i dzielnie jechaliśmy naprzód. Przy przejeździe przez tory kolejki wąskotorowej jedna z nas wywróciła się ale po krótkiej przerwie dzielnie jechała w dalszą drogę. 

17 listopada 2020
Czytaj więcej o: Wycieczka rowerowa
Przejdź do - "Zamek Czarnego Kruka i Więzenie"

"Zamek Czarnego Kruka i Więzenie"

W piątek 09.10.,razem z p.Weroniką byłyśmy w "Can you escape" w Bytomiu. Były dwa pokoje: "Zamek Czarnego Kruka i Więzenie". Każda z nas wyszła z pokoju zadowolona, choć nie było łatwo.Dostałysmy pamiątkowe zdjęcia.Nam bardzo się podobało i polecamy każdemu. Gr.IV

17 października 2020
Przejdź do - Urodzinki w grupie

Urodzinki w grupie

Dnia 23.09 odbyły się urodziny Magdy, Justyny i Gabrysi. W przygotowaniach pomogła cała grupa, oprócz solenizantek, ponieważ nie zostały dopuszczone do kuchni. Panowała miła atmosfera. Po zjedzeniu tortu dostałyśmy prezenty oraz piękne życzenia. Każdej podobał się otrzymany prezent. Pomimo przeziębienia Gabrysi, Ksenii i kilku innych wychowanek świetnie się bawiłyśmy. Torty były przepyszne. Przy stole dużo żartowaliśmy. Po całej imprezie wszystkie razem posprzątałyśmy."

 

27 września 2020
Przejdź do - Taka to była sobota

Taka to była sobota

Gdy na dworze skwar i żar z nieba się leje, dziewczęta ugotowały się niemalże dosłownie. Remedium na takie troski okazało bardzo proste. Wystarczyło "pożyczyć" węża ogrodowego od sąsiadów i puścić wodę oraz wodze fantazji

16 czerwca 2020

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Nasza jadalnia

  Nasza jadalnia

 • Powiększ zdjęcie Miejsce do nauki

  Miejsce do nauki

 • Powiększ zdjęcie Świetlica

  Świetlica