Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa IV

Grupa IV

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Zamykając nasz wspólny rok, udaliśmy się w podróż do Częstochowy do restauracji NovaSushi. Po pierwsze aby tym razem skosztować sushi z rąk masterszefa i po drugie powspominać wspólnie spędzony czas w mijającym roku szkolnym. Do zobaczenia we wrześniu!

18 czerwca 2024
Przejdź do - Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

Wakacje zbliżają się tuż tuż. Każda z nas czeka na beztroski czas letnich wakacji Jednak warto pamiętać że wakacje udane to wakacje bezpieczne. O to zadbała pani Ola, która wspólnie z nami omówiła zasady bezpiecznych wakacji

18 czerwca 2024
Przejdź do - Wyjście na Dni Radzionkowa

Wyjście na Dni Radzionkowa

Wyjście na dni Radzionkowa Siedząc w internacie w upalną niedzielę postanowiliśmy zrobić cos ciekawego a że akurat wtedy odbywały się „Dni Radzionkowa” i był festyn to wybraliśmy się tam całą naszą grupą. To był świetny pomysł wspólnie wspaniale spędziłyśmy czas, wchodziłyśmy na kolejki, młyn i tańczyłyśmy pod sceną. Zabawa była wspaniała spędzanie wspólnie czasu poza terenem ośrodka daje bardzo dużo radości i uśmiechu dla nas wszystkich to świetna okazja żeby odetchnąć od codzienności. Wracając wstąpiliśmy na pyszne lody które zjedliśmy z widokiem na fontanny.

18 czerwca 2024
Przejdź do - Zjazd Rodziców 2024

Zjazd Rodziców 2024

Na ten dzień każda z nas długo czeka. Trwają wielkie przygotowania...... sprzątamy, pieczemy ciasta, gotujemy pyszny poczęstunek i nadchodzi ten moment kiedy witamy rodziców w naszych progach. Jest radość, wzruszenie a nawet niepewność! Jednak cieszymy się że rodzice dotarli. Po oficjalnej uroczystości zasiadamy z rodzicami do wspólnego stołu. Jest to czas na rozmowy, wspomnienia , chwalenie się własnymi osiągnięciami i oczywiście moment na wspólne fotografie. Dziękujemy Wam Rodzice że jesteście

18 czerwca 2024
Przejdź do - Urodziny

Urodziny

W tym tygodniu odprawialiśmy urodziny dla 2 naszych dziewczyn Julii i Patrycji i dwójki wychowawców Pani Oli i Pana Andrzeja. Wspólnie z dziewczynami dzień wcześniej upiekłyśmy ciasto i zrobiłyśmy wspólnie z dziewczynami galaretki. Usiedliśmy wszyscy przy stole było bardzo wesoło zaśpiewaliśmy sto lat, rozdaliśmy sobie prezenty i wspólnie spędziliśmy wspaniały dzień. Czas w którym pokazujemy ze pamiętamy o kimś jest cudowny, każdy z nas czuje się dobrze z myślą że jest ważny. Sto lat!!!!

14 marca 2024

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Nasza jadalnia

  Nasza jadalnia

 • Powiększ zdjęcie Miejsce do nauki

  Miejsce do nauki

 • Powiększ zdjęcie Świetlica

  Świetlica