Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa IV

Grupa IV

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Zjazd rodziców 2019

Zjazd rodziców 2019

W dniu 8 czerwca 2019 odbył się w naszym ośrodku zjazd rodziców. Przygotowaliśmy się do tego wydarzenia od czwartku. Sprzątaliśmy grupę, piekłyśmy ciasta, przygotowywały potrawy które podawaliśmy na stół. W dniu zjazdu dopracowaliśmy ostatnie szczegóły, czyli przygotowanie stołów, pokrojenie ciast, przygotowanie chłodniku i sałatki.

 

16 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Zjazd rodziców 2019
Przejdź do - Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

W październiku 2018r. Grupa IV miała zastanowić się jakie chciałyby, żeby obowiązywały zasady w grupie. Z pełnym zaangażowaniem dziewczyny wymyślały przeróżne zasady, ale najczęściej padał szacunek i dyskrecję. Wspólnie stworzyliśmy plakat, który miał nam przypominać o ustalonych przez nas zasadach.

10 czerwca 2019
Przejdź do - Żyj kolorowo

Żyj kolorowo

 W dniu 07.06.19r. razem grupą pierwszą wybraliśmy się na Holi Festiwal, inaczej święto kolorów. Było super, wszyscy sypali się kolorowymi proszkami, do tego cały czas dobra muzyka. Super zabawa nawet wychowawcy byli cali kolorowi, tańczyłyśmy i śpiewałyśmy,  wszyscy byli radośni, tulili się do siebie dzieląc się z innymi swoimi kolorami.   .

 

10 czerwca 2019
Przejdź do - Z pszczelarskim pozdrowieniem

Z pszczelarskim pozdrowieniem

Ruszyły prace w powstającej powoli w naszym ośrodku pasiece. Kilkukrotnie były tam już wcześniej dziewczyny z grupy IV. Bardziej poprzyglądać  sie niż coś robić. W zeszłym tygodniu zaprezentowałem wszystkim dziewczyną film  pokazujący  aktualną sytuację pszczół, a potem rozmawialiśmy  na temat trudności jakie spotykają aktualnie pszczoły i zagrożeniach z tego wynikających.  

8 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Z pszczelarskim pozdrowieniem
Przejdź do - Zawód animator

Zawód animator

W miesiącu styczniu 2019r Pani Żaneta zademonstrowała wychowanką na czym polega praca animatora czasu wolnego. Prowadząca opowiedziała o pracy animatora, jakie cechy powinien mieć animator oraz o trudnościach związanych z tym zawodem. Mogłyśmy spróbować swoich sił jako animatorki. Modelowałyśmy z balonów, malowałyśmy twarze a nawet robiłyśmy sobie tatuaże. Na koniec wspólnie zatańczyliśmy "RAM zam zam". Podczas zajęć było dużo śmiechu i radości w końcu mogliśmy poczuć się jak dzieci.

10 czerwca 2019

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Nasza jadalnia

  Nasza jadalnia

 • Powiększ zdjęcie Miejsce do nauki

  Miejsce do nauki

 • Powiększ zdjęcie Świetlica

  Świetlica