Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa IV

Grupa IV

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Ogród świateł

Ogród świateł

5.01.22r. z dziewczynami i Panią Martą wybrałyśmy się do Ogrodu Świateł, który był naprawdę magiczny, pomimo deszczu ze śniegiem i odmarzniętych rąk bawiłyśmy się doskonale! Najlepszą atrakcją i wyzwaniem był DIABELSKI MŁYN, bałyśmy się, ale po 2 kółku stwierdziły że nawet nie jest aż tak bardzo strasznie, oglądały pięknie oświetlony plac, i Stadion który tak samo pięknie był oświetlony. Wszystkie były zadowolone z wyjścia do Ogrodu Świateł. Z uśmiechami na twarzy i odmarzniętymi nogami i rękami, wróciłyśmy do Ośrodka. Dziękuje wszystkim na niezłą zabawę.

6 stycznia 2022
Przejdź do - Przedświątecznie

Przedświątecznie

Ostatnie kilka dni spędziłyśmy na przygotowywaniu do świąt. Pieklysmy ciasteczka, piernika. Robiłyśmy krokiety i ryby. Wprowadziło nas to w świąteczna atmosferę. Nie możemy się doczekać już świat i wspólnej wigilii.

20 grudnia 2021
Przejdź do - W teatrze

W teatrze

W niedzielę wspólnie z grupą III pojechałyśmy na spektakl do Teatru Śląskiego w Katowicach ,, Mayday " . Znakomita obsada aktorska przyczyniła się do naszego udziału w farsie komediowej o londyńskim taksówkarzu

11 listopada 2021
Przejdź do - Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

W ten piękny i słoneczny weekend wybrałyśmy się wraz z wychowawcami na wycieczkę integracyjną do Jaszczurowej na Małopolsce. Gdy już zajechaliśmy i każda z nas rozpakowała swoje rzeczy w swoich pokojach udałyśmy się na kajaki- dla niektórych z nas było to nie lada wyzwanie, jednak każda z nas dzielnie sobie z tym poradziła, dwie nawet zaliczyły kąpiel na środku jeziora. Wieczorem świętowaliśmy przy ognisku urodziny naszej solenizantki Gabrysi, było świetnie, miałyśmy również możliwość wspólnego pośpiewania piosenek, karmiłyśmy jelonki, podziwiałyśmy przepiękne widoki i cieszyłyśmy się wspaniałą atmosferą.

 

5 października 2021
Czytaj więcej o: Wycieczka integracyjna
Przejdź do - Bezpiecznie na wakacjach

Bezpiecznie na wakacjach

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne wakacje . Nasze dziewczęta jadą do swoich domów zobaczyć się z najbliższymi. W kuluarach słychać z jakim entuzjazmem wymieniają się własnymi wyobrażeniami, marzeniami jak to będzie..... Jest to czas beztroski, zabawy , niosący również za sobą ukryte zagrożenia. 

22 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Bezpiecznie na wakacjach

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Nasza jadalnia

  Nasza jadalnia

 • Powiększ zdjęcie Miejsce do nauki

  Miejsce do nauki

 • Powiększ zdjęcie Świetlica

  Świetlica