Wolontariat

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Akcja ,,podaruj książce drugie życie" zakończona

Akcja ,,podaruj książce drugie życie" zakończona

Grupa wolontariatu zakończyła akcję ,,daj książce drugie życie", akcja przeszła nasze oczekiwania. Książek otrzymaliśmy bardzo dużo natomiast zaskoczyła nas radość i wzruszenie pensjonariuszy DPS w Bytomiu, którzy ucieszyli się bardzo z nowych książek. Dziewczyny zawiozły także własnoręcznie zrobione ramki na zdjęcia, to taki świąteczny prezencik. Już jesteśmy umówieni na sesję zdjęciową z kołem fotograficznym. Będzie się działo.

 

25 lutego 2022
Przejdź do - Psitul

Psitul

 Taki wiosenny spacerek z naszymi ulubieńcami

4 maja 2022
Przejdź do - Poduszki dla uchodźców

Poduszki dla uchodźców

Dalsze wyzwania naszych wolontariuszek. Przy dużym współudziale seniorów z DPS w Bytomiu wykonują poduszki dla uchodźców. Seniorzy czują się potrzebni a nasze dziewczyny mają poczucie, że pomóc można nieść na różne sposoby i wiek nie ma nic do tego wystarcza chęci i zaangażowanie.

17 marca 2022
Przejdź do - Akcja dla WOŚP

Akcja dla WOŚP

Tworzymy najdłuższy szalik na świecie dla WOŚP. Ograniczenia nas nie powstrzymają przed dołączeniem do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze 10 metrów powędrowało już do Pani Sandry, koordynatorki akcji w naszym regionie.

26 stycznia 2022
Przejdź do - Cudowny dzień Koła wolontariatu

Cudowny dzień Koła wolontariatu

Byłyśmy dziś w schronisku dla zwierząt „Psitul”, nie ukrywam początkowo było dla mnie dużym wyzwaniem by wejść do schroniska i nie przywiązać się do żadnego z psiaków… Jednak po przejściu przez schronisko i po zobaczeniu panujących tam warunków zdałam sobie sprawę z tego że zwierzęta mają tam lepiej niż niekiedy w domach. 

5 października 2021
Czytaj więcej o: Cudowny dzień Koła wolontariatu