Kółko taneczno-muzyczne

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

     

Artykuły

Przejdź do - Grudzień

Grudzień

W miesiącu grudniu kółko taneczno-muzyczne przygotowywałyśmy się na Zjazd emerytów. Na którym przedstawiłyśmy nasze umiejętności wokalne z repertuarem pastorałek. W między czasie udało nam się również zatańczyć rożnego rodzaju zumby. Starałyśmy się również kontynuować wymyślanie naszego autorskiego układu tanecznego. Zjazd emerytów wypadł bardzo dobrze i goście również byli zadowoleni, co okazali nam ogromnymi oklaskami. Po zakończonych jasełkach zaczęliśmy startować z nowymi układami tanecznymi.

28 stycznia 2024
Przejdź do - Listopad

Listopad

W miesiącu listopad na naszym kółku taneczno-muzycznym rozpoczęły się przygotowywania do Jasełek. W tym roku postawiłyśmy na wesołe pastorałki z fajnym góralskim akcentem. Na chwilę musiałyśmy odstawić tworzenie naszego układu tanecznego, aby dobrze wypaść już 14.12.2023r. dając koncert na Zjeździe emerytów. Ale nie można tylko śpiewać! My potrzebujemy ruchu, więc zawsze znajdujemy chwilę na tańce, hulańce

19 stycznia 2024
Przejdź do - Październik

Październik

Nasz październik minął bardzo fajnie i w dobrej atmosferze. Na kółku taneczno-muzycznym zapoznałyśmy się z obowiązującymi zasadami. Porozmawiałyśmy, żeby bliżej się poznać i dowiedzieć od siebie czego oczekujemy od tego kółka. Następnie postanowiłyśmy odnaleźć muzykę do której chciałybyśmy stworzyć układ taneczny. Jest to piosenka KALEB DI MASI- hace calor. Ustaliliśmy również zasady które obowiązują na naszym kółku. Są to następujące zasady: *Każde zajęcia zaczynamy od aerobiku *Nie używamy telefonu *Obowiązuje jedno zwolnienie z zajęć na semestr *Tolerujemy swoje zdania *Nie wyśmiewamy się z innych I tak nam minął październik.

19 stycznia 2024
Przejdź do - Sezon taneczny rozpoczęty

Sezon taneczny rozpoczęty

Nasz październik minął bardzo fajnie i w dobrej atmosferze. Na kółku taneczno-muzycznym zapoznałyśmy się z obowiązującymi zasadami. Porozmawiałyśmy, żeby bliżej się poznać i dowiedzieć od siebie czego oczekujemy od tego kółka. 

25 listopada 2023
Czytaj więcej o: Sezon taneczny rozpoczęty

Wiosna tanecznie

Miesiąc marzec rozpoczął się od formułowania tańca ,,S&M", którego początki można było ujrzeć już w zeszłym miesiącu. Każda z dziewczyn przykładała się z należytym zaangażowaniem i dokładała element od siebie. W zaledwie jeden miesiąc można było zauważyć duże postępy. Nie zapomniałyśmy jednak o nauce drugiego układu ,,Wanna go home". Natomiast w miesiącu kwiecień układ S&M był już prawie gotowy-dodawaliśmy ostatnie fragmenty i poprawki. 

27 kwietnia 2023
Czytaj więcej o: Wiosna tanecznie

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Koncert dla dzieci

  Koncert dla dzieci

 • Powiększ zdjęcie Solistki...

  Solistki...

 • Powiększ zdjęcie Kowadło 2014

  Kowadło 2014

 • Powiększ zdjęcie Występ na zjazd rodziców

  Występ na zjazd rodziców

 • Powiększ zdjęcie Występ na Dzień Nauczyciela 2015

  Występ na Dzień Nauczyciela 2015