Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa III

Grupa III

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Bierzmowanie 2021

Bierzmowanie 2021

09.06 to dla nas ważny dzień. Nasz koleżanka Ksenia wraz z innymi koleżankami placówki przestąpiła do sakramentu bierzmowania. Jest to wieloletnia tradycja i zawsze budzi wiele wzruszeń. Z tej okazji przygotowałyśmy przyjęcie.

2 sierpnia 2021
Przejdź do - Zabawa  na całego

Zabawa na całego

20.06 udaliśmy się do Energylandii. Bałyśmy się strasznie, jednak każda z nas przezwyciężyła swoje lęki i było warto. Mnóstwo śmiechu, radości i powrotu do dziecięcych lat.

 

2 sierpnia 2021
Przejdź do - Mamy to!!!

Mamy to!!!

Zostaliśmy ogłoszeni zwycięzcami półrocznego konkursu " Kuchnia na medal".  Sprawdzana była czystość w kuchni – lodówkach, szafkach, na blatach; właściwa segregację śmieci; przechowywanie żywności; zgodność jadłospisów z normami żywieniowymi. Nie było lekko, ale było warto. Główna nagroda niespodzianka to grupowy wyjazd do Energylandii !!! Dziękujemy:-)

2 sierpnia 2021
Przejdź do - Urodzinowo

Urodzinowo

Jednym z najprzyjemniejszych chwil, które razem spędziliśmy jest świętowanie naszych urodzin. Były ciasta, torty no i oczywiście prezenty:-)

2 sierpnia 2021
Przejdź do - Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka to dla nas dzień pełen atrakcji i niespodzianek. Nasi wychowawcy również zaplanowali dla nas niespodziankę. Całą społecznością odbył się festyn z malowaniem twarzy, konkursami, tańcami, pokazem strażackim, grillem, słodkościami, a grupowo pojechaliśmy na najlepsze lody w mieście.

 

2 sierpnia 2021