Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa III

Grupa III

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Koncert Hinola

Koncert Hinola

Dnia 19.01.2019 roku pojechaliśmy całą grupą III na koncert hip-hopowy rapera Hinola i Polskiej Wersji do Katowic. Koncert odbył się o godzinie 21:00,  w przyjaznej i sympatycznej atmosferze. Ludzie byli bardzo pozytywnie nastawieni tak jak i sami wokaliści. Do Ośrodka wróciliśmy około 24:00 w nocy pełne pozytywnych wrażeń. 

22 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Koncert Hinola
Przejdź do - WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2019

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2019

W dniu 13 stycznia pojechaliśmy jako wolontariusze na zorganizowany przez Śląską Fundację Pasjonatów Techniki Militarnej "Garnizon Górnośląski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miechowicach. Naszym zadaniem było: - wydawanie posiłków których wydaliśmy ich ok. 400 - zebranie pieniędzy do puszek - zaopiekowanie się gośćmi - pomaganie przy przygotowaniach Z uśmiechem na twarzy wykonywaliśmy wszystkie powierzone nam zadania. Na początku byłyśmy podzielone na dwie grupy.  

22 stycznia 2019
Czytaj więcej o: WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2019
Przejdź do - Wycieczka do Wisły

Wycieczka do Wisły

W piątek 14 grudnia 2018 roku razem z wychowawcami wybraliśmy sie na wycieczke do Wisły. Po drodze wstąpiliśmy do Panic House’u w Bielsko Białej, gdzie trzy czwarte grupy doszło do samego końca. Po tej atrakcji pojechaliśmy do schroniska Granit w Wiśle Malice. Byliśmy podzieleni na trzy pokoje. W jednym mieszało sześć dziewczyn, w drugim pięć a w trzecim wychowawcy. 

22 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Wycieczka do Wisły
Przejdź do - Grupa dla grup

Grupa dla grup

21 października grupa III zorganizowała dla całej społeczności Ośrodka Grupę dla Grup "W poszukiwaniu skarbów" Edycja III. Motywem przewodnim tegorocznej edycji były Strachy na Lachy, czyli strasznie, ale też śmiesznie. Przygotowaliśmy 7 stacji i 6 punktów orientacyjnych. Uczestnicy zabawy dostali mapę z zaznaczonymi stacjami i punktami i musieli je odnaleźć. 

15 listopada 2018
Czytaj więcej o: Grupa dla grup
Przejdź do - Z pomocą w Miechowicach

Z pomocą w Miechowicach

Całą naszą grupą wybrałyśmy się do zaprzyjaźnionej firmy. Pomagaliśmy zakładać tereny zielone oraz sprzątać po remoncie. Za pierwszym razem plewiłyśmy i wybierałyśmy kamienie. Za drugim razem sprzątałyśmy pomieszczenia służbowe i bramy. Nie było łatwo, ale mimo trudności, które były spowodowane naszym zniechęceniem w trakcie pracy, dałyśmy radę. 

3 listopada 2018
Czytaj więcej o: Z pomocą w Miechowicach