Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa III

Grupa III

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Szaleństwa w Aquaparku

Szaleństwa w Aquaparku

W środę 20.03.2019 pojechałyśmy do Aquaparku w  Tarnowskich Górach. Zaprosiłyśmy do wspólnego wyjazdu dwie koleżanki z grupy pierwszej, Ewę i Wiktorię. Bawiłyśmy się wspaniale. Najbardziej podobały nam się zjeżdżalnie. Na basenie spędziliśmy, aż dwie godziny. Oby więcej takich fajnych chwil!!!

27 marca 2019
Przejdź do - Kręgle

Kręgle

W poniedziałek 18.03.2019 r. całą grupą III wybrałyśmy się  do Centrum handlowego w Bytomiu na kręgle. Zajęliśmy dwa tory. Tak dobrze się bawiłyśmy, że straciłyśmy poczucie czasu. Miałyśmy  okazję bliżej poznać w fajnej atmosferze nowe koleżanki w grupie.

18 marca 2019
Przejdź do - Koncert Hinola

Koncert Hinola

Dnia 19.01.2019 roku pojechaliśmy całą grupą III na koncert hip-hopowy rapera Hinola i Polskiej Wersji do Katowic. Koncert odbył się o godzinie 21:00,  w przyjaznej i sympatycznej atmosferze. Ludzie byli bardzo pozytywnie nastawieni tak jak i sami wokaliści. Do Ośrodka wróciliśmy około 24:00 w nocy pełne pozytywnych wrażeń. 

22 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Koncert Hinola
Przejdź do - WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2019

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2019

W dniu 13 stycznia pojechaliśmy jako wolontariusze na zorganizowany przez Śląską Fundację Pasjonatów Techniki Militarnej "Garnizon Górnośląski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miechowicach. Naszym zadaniem było: - wydawanie posiłków których wydaliśmy ich ok. 400 - zebranie pieniędzy do puszek - zaopiekowanie się gośćmi - pomaganie przy przygotowaniach Z uśmiechem na twarzy wykonywaliśmy wszystkie powierzone nam zadania. Na początku byłyśmy podzielone na dwie grupy.  

22 stycznia 2019
Czytaj więcej o: WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2019
Przejdź do - Wycieczka do Wisły

Wycieczka do Wisły

W piątek 14 grudnia 2018 roku razem z wychowawcami wybraliśmy sie na wycieczke do Wisły. Po drodze wstąpiliśmy do Panic House’u w Bielsko Białej, gdzie trzy czwarte grupy doszło do samego końca. Po tej atrakcji pojechaliśmy do schroniska Granit w Wiśle Malice. Byliśmy podzieleni na trzy pokoje. W jednym mieszało sześć dziewczyn, w drugim pięć a w trzecim wychowawcy. 

22 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Wycieczka do Wisły