Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa III

Grupa III

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Grupa dla grup

Grupa dla grup

W czwartkowe popołudnie całą grupą III zaprosiliśmy społeczność ośrodka do wspólnej zabawy pod nazwą „Postaw na grupę”. Pierwsza konkurencja to kalambury muzyczne polegające na odgadnięciu utworu muzycznego usłyszanego przez słuchawki. Liderzy grup mieli za zadanie przedstawić  tak nazwę utworu aby nie używać  słów tekstu piosenki. Druga zaproponowana konkurencja to zabawa pod nazwą „Fakty o ośrodku”. 

20 lutego 2018
Czytaj więcej o: Grupa dla grup
Przejdź do - Gwarki 2017

Gwarki 2017

 Tarnogórskie Gwarki jest to coroczna trzydniowa  impreza kulturalno -rozrywkowa. Gwarki jak co roku odbywają się w centrum miasta w Tarnowskich Górach. 10 września 2017 r. całą grupa wraz z wychowawcami wybraliśmy się na taką imprezę. Grały takie zespoły jak RedLips, Organek, Bracia. Na drugiej scenie muzycznej odbywała się zabawa disco polo na której  też byliśmy. Bawiłyśmy się świetnie jednak najbardziej podobało nam się na koncercie zespołu Bracia. Grają piosenki które znamy, śpiewamy i które trafiają do naszego serca... Na zakończenie święta Tarnowskich Gór mogliśmy nacieszyć oko pięknymi fajerwerkami. Pozdrawiamy

3 października 2017

Dużym krokiem w dorosłość

Galeria zdjęć

W ramach projektu „To wcale nie jest trudne, to wcale nie jest nudne”, nasza grupa oprócz nauki oszczędzania w różnych dziedzinach życia, podjęła się interesujących wyzwań i  zapragnęła zasmakować realiów prawdziwego życia poza placówką. Bycie dorosłym , to nie tylko ukończony  18 rok życia i dowód osobisty w ręku. To także wielka odpowiedzialność. Dzięki pomocy naszych wychowawców nabyłyśmy wiele cennych umiejętności. Wiemy na co zwracać uwagę zakładając konto w banku, ponieważ pojechałyśmy do Bytomia i w parach odwiedziłyśmy pobliskie banki i pytałyśmy się o najlepszą ofertę dla nas. Następnie szczegółowo omówiłyśmy  oferty na zajęciach.

    

20 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Dużym krokiem w dorosłość
Przejdź do -  „Dobra i zła strona Internetu”

„Dobra i zła strona Internetu”

Dnia 10 kwietnia br.   Kinga , Roksana , Kamila oraz Pani Asia pojechały do Urzędu Marszałkowskiego w  Katowicach  na szkolenie  pt. „ Dobra i zła strona Internetu”. Wykład prowadzony był przez Funkcjonariusza Policji.

18 kwietnia 2017
Czytaj więcej o: „Dobra i zła strona Internetu”
Przejdź do - W kręgielni…

W kręgielni…

16 marca br. cała nasza grupa wraz z wychowawcami wybrała się do Bytomia na kręgle. Jak zwykle bawiliśmy się super! Szkoda , że graliśmy tylko godzinę, bo apetyt rósł w miarę kolejnych rzutów kulą. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie wyjście na kręgle w tym roku.

21 marca 2017