Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa III

Grupa III

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Ostatnie chwile

Ostatnie chwile

To był ostatni grill w tym roku szkolnym 2019/2020 w grupie III.

14 czerwca 2020
Przejdź do - Urodziny p.Pawła

Urodziny p.Pawła

Obchodziliśmy urodziny Pawła, który został podstępem ściągnięty wcześniej do pracy. Zaskoczyliśmy go świetlną droga, złożona że świec. Niespodzianka była ogromna, tort i prezent udały się na medal.

27 maja 2020
Przejdź do - „Wiosenne graffiti”

„Wiosenne graffiti”

Byliśmy organizatorami projektu „ Grupa dla grup” Wiosenne graffiti.  Wszystkie grupy zostały poproszone o przygotowanie loga swojej grupy. Zespoły miały wcześniej przygotowane przęsła naszego ogrodzenia. Wszyscy dostali spraye i rękawiczki. Każdemu ta zabawa przyniosła wiele radości. Graffiti będzie symbolem poszczególnych grup i na wiele lat zostanie na pamiątkę naszego pobytu.

26 maja 2020
Przejdź do - Braliśmy udział w WOŚP

Braliśmy udział w WOŚP

W styczniu tego roku współpracowaliśmy z fundacją Garnizon Śląski. Nasza praca polegała na obsłudze kuchni polowej podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowskich Górach.  Już kilka dni wcześniej zaczęliśmy przygotowania. Wszystkie dziewczyny wraz z wychowawcami były mocno zaangażowane. Na początku było ciężko, ponieważ wiązało się to z dużym wyrzeczeniem. 

26 maja 2020
Czytaj więcej o: Braliśmy udział w WOŚP
Przejdź do - Z dedykacją...urodzinowo

Z dedykacją...urodzinowo

W naszej grupie, odbyło się przyjęcie urodzinowe dla naszych koleżanek Oli i Oliwi. Postanowiłam, że zorganizuję tą uroczystość. Byłam główną organizatorką. Jednym z prezentów była prezentacja zdjęciowa ze wspólnie spędzonych chwil oraz piosenka napisana przez naszą grupę z dedykacją dla Oli. 

21 maja 2020
Czytaj więcej o: Z dedykacją...urodzinowo