Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa III

Grupa III

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Grupa dla grup

Grupa dla grup

21 października grupa III zorganizowała dla całej społeczności Ośrodka Grupę dla Grup "W poszukiwaniu skarbów" Edycja III. Motywem przewodnim tegorocznej edycji były Strachy na Lachy, czyli strasznie, ale też śmiesznie. Przygotowaliśmy 7 stacji i 6 punktów orientacyjnych. Uczestnicy zabawy dostali mapę z zaznaczonymi stacjami i punktami i musieli je odnaleźć. 

15 listopada 2018
Czytaj więcej o: Grupa dla grup
Przejdź do - Z pomocą w Miechowicach

Z pomocą w Miechowicach

Całą naszą grupą wybrałyśmy się do zaprzyjaźnionej firmy. Pomagaliśmy zakładać tereny zielone oraz sprzątać po remoncie. Za pierwszym razem plewiłyśmy i wybierałyśmy kamienie. Za drugim razem sprzątałyśmy pomieszczenia służbowe i bramy. Nie było łatwo, ale mimo trudności, które były spowodowane naszym zniechęceniem w trakcie pracy, dałyśmy radę. 

3 listopada 2018
Czytaj więcej o: Z pomocą w Miechowicach

Kulturalnie...

13.10.2018r. w sobotni wieczór wspólnie z grupą I wybraliśmy się do Teatru w Chorzowie.  Mieliśmy okazję zobaczyć spektakl  w reżyserii Karoliny Kirsz pod tytułem „ Żywoty Świętych Osiedlowych”.  Spektakl bierze udział w 25.Ogólnopolskim Konkursie na Wystawie Polskiej Sztuki Współczesnej.  Krótkie historie z poczuciem humoru opowiadające codzienne życie na osiedlu. Były to historie komiczne, czasem smutne. Fajnie się bawiłyśmy.

3 listopada 2018

Grupowa wycieczka do Jaworzyny Krynickiej . Szczyt Beskidu Sądeckiego 1114 m.n.p.m.

Pierwszy dzień!

Wyjechaliśmy z ośrodka o godzinie 16.30. Przed nami długa droga bo, aż 250 km. Natrafiliśmy na duże korki przez co dotarliśmy na miejsce bardzo późno. Na sam szczyt dotarliśmy samochodem właścicieli gospody, UAZem autem  terenowym produkcji radzieckiej.  Zmęczone, ale w dobrych nastrojach dotarliśmy na miejsce, gdzie miło przywitała nas właścicielka.  

 

9 maja 2018
Czytaj więcej o: Grupowa wycieczka do Jaworzyny Krynickiej . Szczyt Beskidu Sądeckiego 1114 m.n.p.m.
Przejdź do - Na wystawie...

Na wystawie...

Jak każdy z Was wie , w ośrodku mamy projekt na temat Tolerancji.. Nasza grupa 20 kwietnia udała się do Katowic , na wystawę fotograficzną , która odbyła się w Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików i była poświęcona osobom niepełnosprawnym. 

3 maja 2018
Czytaj więcej o: Na wystawie...