Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa III

Grupa III

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Grupowa wycieczka do Jaworzyny Krynickiej . Szczyt Beskidu Sądeckiego 1114 m.n.p.m.

Pierwszy dzień!

Wyjechaliśmy z ośrodka o godzinie 16.30. Przed nami długa droga bo, aż 250 km. Natrafiliśmy na duże korki przez co dotarliśmy na miejsce bardzo późno. Na sam szczyt dotarliśmy samochodem właścicieli gospody, UAZem autem  terenowym produkcji radzieckiej.  Zmęczone, ale w dobrych nastrojach dotarliśmy na miejsce, gdzie miło przywitała nas właścicielka.  

 

9 maja 2018
Czytaj więcej o: Grupowa wycieczka do Jaworzyny Krynickiej . Szczyt Beskidu Sądeckiego 1114 m.n.p.m.
Przejdź do - Na wystawie...

Na wystawie...

Jak każdy z Was wie , w ośrodku mamy projekt na temat Tolerancji.. Nasza grupa 20 kwietnia udała się do Katowic , na wystawę fotograficzną , która odbyła się w Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików i była poświęcona osobom niepełnosprawnym. 

3 maja 2018
Czytaj więcej o: Na wystawie...
Przejdź do - GR III na koncercie O.S.T.R w Katowicach

GR III na koncercie O.S.T.R w Katowicach

W dniu 07 kwietnia pojechałyśmy cała grupą do Centrum Kongresowego w Katowicachj na koncert O.S.T.R. O.S.T.R zagrał zarówno numery ze swojej najnowszej płyty jak i starsze kawałki . Nie wszyscy znali nowe piosenki wykonawcy lecz mimo tego dobrze się bawili. Największe emocje wzbudzały znane utwory, które wszyscy zgromadzeni na koncercie śpiewali nie oszczędzając gardeł. Ogromne podziękowania dla "Mega Club" Katowice dzięki, któremu mogliśmy uczestniczyć w tym koncercie. Kamila

 

12 kwietnia 2018
Przejdź do - Grupa dla grup

Grupa dla grup

W czwartkowe popołudnie całą grupą III zaprosiliśmy społeczność ośrodka do wspólnej zabawy pod nazwą „Postaw na grupę”. Pierwsza konkurencja to kalambury muzyczne polegające na odgadnięciu utworu muzycznego usłyszanego przez słuchawki. Liderzy grup mieli za zadanie przedstawić  tak nazwę utworu aby nie używać  słów tekstu piosenki. Druga zaproponowana konkurencja to zabawa pod nazwą „Fakty o ośrodku”. 

20 lutego 2018
Czytaj więcej o: Grupa dla grup
Przejdź do - Gwarki 2017

Gwarki 2017

 Tarnogórskie Gwarki jest to coroczna trzydniowa  impreza kulturalno -rozrywkowa. Gwarki jak co roku odbywają się w centrum miasta w Tarnowskich Górach. 10 września 2017 r. całą grupa wraz z wychowawcami wybraliśmy się na taką imprezę. Grały takie zespoły jak RedLips, Organek, Bracia. Na drugiej scenie muzycznej odbywała się zabawa disco polo na której  też byliśmy. Bawiłyśmy się świetnie jednak najbardziej podobało nam się na koncercie zespołu Bracia. Grają piosenki które znamy, śpiewamy i które trafiają do naszego serca... Na zakończenie święta Tarnowskich Gór mogliśmy nacieszyć oko pięknymi fajerwerkami. Pozdrawiamy

3 października 2017