Jesteś tutaj: Start / Wychowanie / Internat / Grupa III

Grupa III

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Grupa III na XI Międzygalaktycznym Zlocie Superbohaterów

Grupa III na XI Międzygalaktycznym Zlocie Superbohaterów

W sobotę 21 września cała grupa trzecia wraz z wychowawcami udała się do Bytomia na XI Miedzygalaktyczny Zlot Superbohaterów. Wszyscy byliśmy poprzebierani w różne stroje . Najważniejszym wydarzeniem tego dnia był przemarsz wszystkich superbohaterów ulicami miasta. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, grała orkiestra i było dużo pozytywnych emocji. 

22 września 2019
Czytaj więcej o: Grupa III na XI Międzygalaktycznym Zlocie Superbohaterów
Przejdź do - Grupa III na Gwarkach

Grupa III na Gwarkach

W dniach 7-8.09.2019 wraz z całą grupą i wychowawcami udaliśmy się do Tarnowskich Gór na Gwarki. W sobotę odbywał się tam koncert znanego rapera „Otsochodzi” oraz Sarsy . Cała grupa bawiła się świetnie, śpiewała i tańczyła w rytmie największych przebojów. Dnia 8.09.2019 po zjedzeniu śniadania ruszyliśmy znów do Tarnowskich Gór tym razem na pochód gwarkowski. 

12 września 2019
Czytaj więcej o: Grupa III na Gwarkach
Przejdź do - Na wrotki...

Na wrotki...

25 maja 2019 roku, na porannym zebraniu grupowo zdecydowaliśmy, że pojedziemy sobie do Katowic na wrotki. Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie wycieczki byłam ja i Monika. Parkiet do jazdy był mały ale to nie zniechęciło nas, wręcz przeciwnie - super się bawiłyśmy. Po godzinnym szaleństwie, nadeszła pora na obiad. Wspólnie grupą postanowiliśmy, że zjemy coś w McDonaldzie, wybraliśmy jedzonko według swojego uznania, w miłej atmosferze zjedliśmy, porozmawialiśmy i wróciliśmy na Ośrodek. Martyna

11 czerwca 2019
Przejdź do - Kolejne spotkanie z Garnizonem Górnośląskim

Kolejne spotkanie z Garnizonem Górnośląskim

18.05.2019 o godzinie 10:00 wyjechaliśmy do Bytomia na prywatną imprezę garnizonu. Od piątku przygotowywałyśmy razem z P. Pawłem tradycyjną grochowkę wojskową, krórą poczęstowałyśmy gości imprezy. Pracę w Bytomiu skończyliśmy o godzinie 13:30 i pojechaliśmy do ośrodka. Po generalkach, które trwały do godziny 17:00 wybrałyśmy się na zwiedzanie w ramach nocy muzeów - Muzeum Techniki Wojskowej w Zabrzu.

11 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Kolejne spotkanie z Garnizonem Górnośląskim
Przejdź do - Zjazd Food Truck'ów w Tarnowskich Górach- (Kuchnia polowa

Zjazd Food Truck'ów w Tarnowskich Górach- (Kuchnia polowa

W weekend 6.04.2019 - 7.04.2019 braliśmy całą grupą udział w zjeździe food trucków. Razem z grupą pasjonatów techniki militarnej ,,Garnizon Górnośląski sprzedawaliśmy typowe dania wojskowe: grochówkę i żur. Praca szła nam sprawnie i wszyscy braliśmy w niej czynny udział. Ludzie którzy kupowali od nas dania byli zadowoleni a nie kiedy nawet brali dokładkę na wynos. Każda z nas była zaangażowana i zainteresowana tym co się dzieję w około. Niektóre z nas były ubrane w mundury wojskowe, a reszta w koszulki z logiem garnizonu. Działaliśmy tam jako współpracownicy grupy militarnej. Nawet i najmłodsi mieli okazję poznać trochę historii jak i zapoznać się z wozami bojowymi. Wszytko przebiegło bez zakłóceń, a jedzenie które przygotowałyśmy razem z wychowawcami grupy sprzedało się w całości.

Martyna i Aleksandra

9 czerwca 2019