Kółko plastyczne

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wychowanki na kółku plastycznym podczas zajęć zajmują się nie tylko pracami plastycznymi ale również poznają nowe formy arteterapii jak decoupage , quilling , papierową wiklinę , samodzielnie wyrabiają biżuterię , ozdoby świąteczne , wypalają w drzewie  czy inne według potrzeb. Wszystkie prace, które wykonują są ich własnością. Zajęcia te są metodą rozwoju osobistego każdej z uczestniczek zajęć.

Artykuły

Przejdź do - Kółko plastyczne 2020/2021
Przejdź do - Inna odsłona masek...

Inna odsłona masek...

W piątek dnia 20 września pojechałyśmy do Katowic na zajęcia plastyczne na których robiłyśmy maski  przeciwsmogowe (przeciwpyłowe). Przez całe zajęcia ozdabialiśmy te maski - z koralików, liści, sznurków i  gałęzi... Zrobiłyśmy parę zdjęć więc sami możecie zobaczyć jak to wyglądał. Pozdrawiamy Ania i Wiola gr 2

 

30 września 2019
Przejdź do - Nasza pracownia

Nasza pracownia

Przez ostatnie trzy lata nie informowaliśmy świata o tym co u nas, a trochę się wydarzyło. Po pierwsze udało nam sie własnymi siłami wyremontować pracownię. Widać na fotkach z 2016 roku jak wyglądała. Trzeba było wszystko zdrapać, pogipsować, wyszlifować i pomalować. Prace postępowały wolno bo większości robiliśmy to w trakcie zajęć. Po trudach i bojach z remontem udało się i jest ok. Tak więc w odświeżonej pracowni spotykamy się regularnie co tydzień.

13 marca 2019
Czytaj więcej o: Nasza pracownia
Przejdź do - Kółko plastyczne

Kółko plastyczne

Spotykamy sie tu co tydzień i walczymy dzielnie z masą...oczywiście plastyczną...w naszym ,,bunkrze". Poniżej zdjęcia z naszych działań.

10 lutego 2016

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Nasza pracownia

  Nasza pracownia

 • Powiększ zdjęcie Dziewczyny tworzą dzieła sztuki

  Dziewczyny tworzą dzieła sztuki

 • Powiększ zdjęcie Pracujemy...

  Pracujemy...

 • Powiększ zdjęcie Cierpliwie szukamy pomysłów...

  Cierpliwie szukamy pomysłów...

 • Powiększ zdjęcie Coś z niczego...

  Coś z niczego...