Mój pierwszy krok na rynku pracy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Próba Moniki

Próba Moniki

Monika kocha fryzjerstwo ale czy sprawdzi się w tym trudnym zawodzie. 10 marca mogła zpbaczyć jak praca fryzjerki wygląda naprawdę. Odwiedziła salon ,,U Niny" gdzie miała możliwość rozmowy z właścicielką, która przedstawiła jej zalety i wady zawodu oraz możliwości kształcenia i rozwoju. Monika mogła nie tylko obserwować fryzjerki w działaniu ale również sama zabrała się do ,,roboty".

 

11 marca 2018
Przejdź do - Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna Klaudii.

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna Klaudii.

 Klaudia chciałaby pracować z dziećmi. Mogła więc zobaczyć jak taka praca wyglada uczestnicząc w zajęciach z przedszkolakami. A po zajęciach została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Miejskiego Przedszkola nr 10 w Bytomiu.

27 stycznia 2018
Przejdź do -  Kreowanie własnego wizerunku

Kreowanie własnego wizerunku

W styczniu odbyły się kolejne spotkania z zakresu kreowania własnego wizerunku. Tym razem metamorfozie poddały się : Monika, Klaudia i Kinga. Zapraszamy do galerii.

19 stycznia 2018
Przejdź do - Brawo Roksana !

Brawo Roksana !

15 grudnia Roksana wyruszyła na swoją pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. Ofertę wcześniej sama znalazła, wysłała CV i telefonicznie umówiła się na spotkanie. Mimo stresu zaprezentowała się wzorowo a właścicielka firmy ,, Strefa firan" zaprosiła ją do współpracy. 29 grudnia pierwszy dzień pracy...

20 grudnia 2017
Przejdź do - Spotkanie z pracodawcami

Spotkanie z pracodawcami

24 listopada wraz z p. Basią  i p. Jolą  wzięłyśmy udział w Targach Pracy organizowanymi przez CK Karolinka. Mogłyśmy dowiedzieć się jaką drogę edukacji wybrać oraz jakie możliwości zawodowe mamy już teraz. Pojawiły sie pierwsze oferty pracy sezonowej i oferty spotkań edukacyjnych.

30 listopada 2017