Konkurs gastronomiczny MISTRZ KUCHNI 2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 marca 2019

29 marca 2019r odbył się w naszej placówce pod patronatem Stowarzyszenia Damy Radę XII Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny  ,,MISTRZ KUCHNI 2019”. Do konkursu zgłosiły się  Branżowe Szkoły I Stopnia z Tarnowskich Gór, Chorzowa, Piekar Śląskich oraz Radzionkowa.  Naszą szkołę reprezentowały Ania i Anita i zajęły II miejsce!!!

 

 

Każdy zespół wykonał własną potrawę konkursową z przygotowanych produktów spożywczych a głównym bohaterem konkursu była pierś z indyka. Jak co roku stawiamy na samodzielność i kreatywność uczniów i w tym roku talerze naszych zawodników były malownicze i niezwykłe.  Jury w składzie Iwona Mazur  - właściciel Restauracji Karlik w Radzionkowie, wieloletni szef kuchni p. Basia z oraz  wicedyrektor ds dydaktycznych p. Bożena miało niezwykłą przyjemność smakować potrawy. 

Ostateczne wyniki:

I miejsce - 45 punktów Branżowa Szkoła I Stopnia z Piekar Śląskich

II miejsce - 35 punktów Branżowa Szkoła I Stopnia z Radzionkowa

III miejsce - 32 punkty Branżowa Szkoła I Stopnia z Tarnowskich Gór

IV miejsce - 22 punkty Branżowa Szkoła I Stopnia z Chorzowa

Stowarzyszenie Damy Radę ufundowało medale, puchary a rozdanie nagród odbyło się przy całej społeczności placówki. Wszystkim zespołom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych kulinarnych sukcesów. Do zobaczenia za rok.

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie