Wspólny Weekend

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 marca 2018

GALERIA ZDJĘĆ

Wraz z całą grupą zrobiliśmy sobie wspólny weekend i spędziliśmy razem bardzo dużo czasu. W sobotę, w dzień, który zawsze jest pracowity oprócz zwykłych generalek bardzo dobrze się bawiliśmy. Pani Marta wpadła na pomysł aby upiększyć ścianę na naszym holu. Zabawa była świetna. Wzięliśmy z innych grup różne kolory farb. Pani Marta nakleiła na ścianę taśmę w taki sposób aby powstały kolorowe figury geometryczne. Wszystkie wzięłyśmy gąbki i zaczęłyśmy wklepywać farbę w ściany.  Efekt końcowy był oszałamiający!!!

 

Na drugi dzień, po pysznym obiadku Sara i Magda przygotowały mini master chef'a. Zajęcia polegały na tym, że na stole leżało wiele słodkich produktów i miałyśmy z nich przygotować własne desery. Każdy brał udział,  nawet nasi goście, którzy przyjechali w odwiedziny. Desery wyglądały pysznie i wszystkie nie mogłyśmy się doczekać degustacji tych wspaniałości!!!

W poniedziałek pojechaliśmy grupowo do Agory w Bytomiu na kręgle. Były wszystkie dziewczyny z grupy, Pan Rafał i Pani Marta. Niestety zabrakło nam Pana Lesia ale coś mu wypadło. Od samego początku była świetna zabawa. Wszyscy bardzo się staraliśmy zdobyć jak najwięcej punktów w grze. Mimo wielu porażek cały czas mieliśmy uśmiech na twarzy bo przecież głównie chodziło o dobra zabawę. Szliśmy  łeb w łeb, nikt się nie poddawał. 

Po kręglach byłyśmy już bardzo głodne wiec szybko wróciliśmy do Radzionkowa. Pani Marta zamówiła pizzę. Najadłyśmy sie strasznie i po tym męczącym lecz fantastycznym weekendzie, miałyśmy nadzieje na powtórkę i nadal ją mamy. Było naprawdę miło i znowu wszystkie byłyśmy zgrane !! 

                       
Nicola Kufel

Galeria

  • Powiększ zdjęcie