Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 czerwca 2020

Galeria zdjęć

18 czerwca 2020r. spotkaliśmy się całą społecznością aby podsumować rok szkolny, który był szczególny ze względu na okres pandemii i napewno na długo zostanie w naszej pamięci. 

 ,,  No i zaczęło się pożegnanie. To taki czas, że uświadamiasz sobie, jak dużo dziewczyn było aktywnych w naukowym i społeczny wymiarze. Mamy dwa świadectwa z paskiem - dla Dagi i Asi. Brawo Wy!! Rozdawanie prezentów i podziękowań trwało grupo ponad godzinę. Trudno mi opisać wzruszenia i piękne słowa jakie padały, nowością był piękny prezent dla uczennic szkoły branżowej przygotowany przez klasę VII. Dziewczyny z VII klasy w podzięce za to, że były żywione w czasie akcji maseczkowej uszyły dla nich fartuszki kuchenne. Piękny gest i dowód na to, że dobro wraca. A dziękowaliśmy wszyscy, bo to ważna umiejętność. Sam się jej długo uczyłem.

Potem był wzruszający występ koła muzycznego z pięknymi solówkami, a następnie podsumowanie społeczności. I już po trzech godzinach i piekielnej burzy z piorunami można było udać się do grup na wielkie pakowanie..." ( Relacje z koronoczasów T.Stuła)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie