Moja grupa czyli jak widzimy siebie nawzajem…

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 maja 2017

Weronika i Patrycja:

Dawno, dawno temu w małym miasteczku "Radzionków", mieszkało dziesięć księżniczek. Miały one trzech giermków, którzy im posłusznie służyli a mieszkali w malutkim Pałacu, który nazywał się GRUPA I. 

Każda z nich miała piękne imię, najstarsza nazywała się Karolina, kolejne z nich to były:

Patrycja, Weronika, Diana, Nikola, Natalia, Natalia, Weronika i najmłodsza to była Nicola. Wszystkie olewały to w jakim porządku jest ich Królestwo i się kłóciły. Żadna z nich nie chciała ustąpić bo były zarozumiałe… Ich giermkowie nie mogli sobie z nimi poradzić więc wymyślili wspólny wyjazd nad jezioro. Podczas tej wyprawy, wszystkie bardzo się ze sobą zgrały i długo ze sobą rozmawiały. Nad jeziorem wszystkie dobrze się bawiły a ich giermkowie byli z nich zadowoleni. Gdy zaczęło robić się ciemno wszyscy zadowoleni wrócili do Królestwa. Po wspólnej kolacji, przy której pierwszy raz od dawna dobrze im się rozmawiało wszystkie wzięły się do pracy i całe Królestwo posprzątały.
Po tym męczącym dniu wszyscy razem usiedli i porozmawiali o tym jak się dzisiaj czuli w tak miłym towarzystwie. Księżniczki powiedziały, że bardzo dobrze im było i od tamtej pory było tak codziennie. Księżniczki się już nigdy nie kłóciły, ich Królestwo było czyste a ich Giermkowie byli z nich bardzo dumni...

Galeria

  • Powiększ zdjęcie