Instytucja Samorządu Województwa Śląskiego

Aktualności

Artykuły

Przejdź do - Koło wolontariackie

Koło wolontariackie

Dzisiaj koło wolontariackie miało gości ze schroniska Psitul z Zabrza. Pani Magda przedstawiła działalność schroniska i zachęcała do aktywnego wsparcia ich działalności a jej czworonożny przyjaciel od razu zdobył serca naszych dziewcząt. Mamy nadzieję, że nic nam nie przeszkodzi w realizacji stałej współpracy. Bardzo dziękujemy za dzisiejszą wizytę i do zobaczenia wkrótce.

21 września 2021
Przejdź do - Pszczeli Park Edukacyjny

Pszczeli Park Edukacyjny

Głosowanie zakończone w  III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Dziękujemy wszystkim którzy wsparli naszą inicjatywę. Trzymamy kciuki i czekamy niecierpliwie na wyniki. 

1 września 2021

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022

Witamy w nowym roku szkolnym 2021/2022

 Wszystkim naszym wychowankom życzymy

mnóstwo pozytywnej energii i samych sukcesów

tych dużych i tych małych

1 września 2021
Przejdź do - Budowa Pszczelego Parku Edukacyjnego

Budowa Pszczelego Parku Edukacyjnego

Po raz kolejny będziemy walczyć o inwestycję w ramach III edycji BO Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Będzie się działo-zachęcamy wszystkich do głosowania na inwestycję na terenie naszej placówki, którą ma być Pszczeli Park Edukacyjny. Motywem przewodnim jest podkreślenie roli pszczół i innych owadów zapylających dla życia każdego z nas. Edukacyjne gry interaktywne, plansze informacyjne, warsztaty edukacyjne, łąka kwietna i drzewa owocowe-to wszytsko w zasięgu naszych marzeń. Nic tylko głosować!

20 lipca 2021
Przejdź do - Wakacje 2021 - relacje z obozów

Wakacje 2021 - relacje z obozów

Pierwszy tydzień wakacji za nami minął pod znakiem fajnej zabawy. Przeczyce, Radzionków, Przeczyce. Dzięki uprzejmości Pana Leszka i Klubu Żeglarskiego Dryf, mogłyśmy korzystać z wszystkich atrakcji do woli. Rowerki wodne, kajaki, a nawet przejażdżka motorówką wodną pod czujnym okiem ratowników, którzy mieli do nas masę cierpliwości. Wieczorem wspólne grillowanie, śpiewy, no i nasze ulubione tik-tok. Poza wodnymi atrakcjami, wybraliśmy się też do Opola, gdzie mogłyśmy poznać najciekawsze miejsca warte zobaczenia, na których trop oczywiście wpadłyśmy same pierwszy tydzień wakacji minął pod znakiem fajnej zabawy, a już niedługo wyjeżdżamy do... Kokotka!

 

19 sierpnia 2021
Czytaj więcej o: Wakacje 2021 - relacje z obozów