Instytucja Samorządu Województwa Śląskiego

Mój pierwszy krok na rynku pracy

Artykuły

Przejdź do - Wyzwanie Anity

Wyzwanie Anity

Restauracja Gilera to lokal nowoczesny, przestronny, położony w wyjątkowym miejscu. To właśnie tu odbyła się pierwsza rozmowa kwalifikacyjna Anity. Spotkanie z menagerką i kierownikiem restauracji zaowocowało przyjęciem Anity do pracy.

9 października 2018
Przejdź do - MONIKA w Akademii Wierzbicki i Schmidt w Będzinie

MONIKA w Akademii Wierzbicki i Schmidt w Będzinie

Monika chce kontynuować naukę w szke fryzjerskiej, chce się rozwijać i doskonalić. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Akademii autorów programu ,,Ostre Cięcie'" zrobiła bardzio dobre wrażenie. Już od pierwszego tygodnia wakacji zaczyna praktyki w salonie. Powodzenia...

20 czerwca 2018
Przejdź do - Wyzwanie Magdy

Wyzwanie Magdy

Magda bardzo lubi spędzać czas z maluchami, opikować się nimi i organizować im czas. Ma w tym spore doświadczenie prywatnie i podczas pracy sezonowej. Tym razem wcieliła sie w ,,pomoc nauczyciela".

14 maja 2018
Przejdź do - MAGDA I AGNIESZKA - kreowanie własnego wizerunku

MAGDA I AGNIESZKA - kreowanie własnego wizerunku

Kolejne spotkanie z p. Agnieszką Lubczyńską zaowocowało zdobyciem umiejętności dbania o swój wizerunek. Magda i Agnieszko chętnie wzięły udział w lekcji i poddały się metamorfozie.

14 maja 2018
Przejdź do - REGIONALNE FORUM DORADZTWA ZAWODOWEGO

REGIONALNE FORUM DORADZTWA ZAWODOWEGO

13 marca br. dziewczyny objęte programem wzięły udział w Forum Doradztwa Zawodowego w Katowicach. Podczas spotkanie uczestniczki wzięły udział w wykładach, warsztatach oraz zajęciach informacyjnych dotyczących kształcenia i rozwoju. Dziewczyny uczestniczyły również w ,, Wiosennej Metamorfozie" odbywającej się w sali fryzjerskiej, kosmetycznej oraz fotograficznej. Efekty metamorfozy można zobaczyć w galerii

14 maja 2018