Instytucja Samorządu Województwa Śląskiego

Grupa IV

Artykuły

Przejdź do - Bezpiecznie na wakacjach

Bezpiecznie na wakacjach

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne wakacje . Nasze dziewczęta jadą do swoich domów zobaczyć się z najbliższymi. W kuluarach słychać z jakim entuzjazmem wymieniają się własnymi wyobrażeniami, marzeniami jak to będzie..... Jest to czas beztroski, zabawy , niosący również za sobą ukryte zagrożenia. 

22 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Bezpiecznie na wakacjach
Przejdź do - Pożegnalne ognisko

Pożegnalne ognisko

W piątek zrobiliśmy ognisko pożegnalne dla koleżanek, które opuszczają w tym roku nasze szeregi: Nicole, Magda, Paulina i Justyna. Piekliśmy kiełbaski, było bardzo miło i przyjemnie spędzić razem czas. Pan Jacek grał na gitarze i śpiewaliśmy nasze grupowe piosenki. Życzymy dziewczynom wszystkiego co najlepsze w dorosłym życiu.

Roksana

22 czerwca 2021
Przejdź do - Zajęcia o zdrowym  odżywianiu

Zajęcia o zdrowym odżywianiu

W dniu dzisiejszym praktykantka Ania razem ze swoją siostrą przeprowadziły w naszej grupie zajęcia dotyczące zdrowego odżywania się. Wychowanki dowiedziały się jak powinny się odżywiać oraz w jaki sposób jeść zdrowo tak żeby się najeść, a nie przytyć. Poznały proporcje w jakich powinny jeść białka, tłuszcze oraz węglowodany.

8 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Zajęcia o zdrowym odżywianiu
Przejdź do - Zajęcia Wiktorii

Zajęcia Wiktorii

W dniu 25 maja zorganizowałam zajęcia, aby dostać się do grupy usamodzielniającej. Uważam że zajęcia były udane. Robiliśmy kartki z okazji Dnia matki. Uważam że kartki były śliczne, a dziewczynom zajęcia się podobały. Chce podziękować wychowawcom za pomoc i obiektywność w stosunku do moich wcześniejszych propozycji. Michalska Wiktoria

8 czerwca 2021
Przejdź do - Zajęcia Ani.

Zajęcia Ani.

Ania przeprowadziła zajęcia dla całej grupy IV, dotyczące empatii, szacunku do drugiego człowieka, pogardy oraz lekceważenia. Zajęcia o tematyce trudnej, aczkolwiek trzeba rozmawiać nie tylko o miłych i przyjemnych chwilach. Wszyscy bardzo aktywnie pracowali.

15 maja 2021

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Nasza jadalnia

    Nasza jadalnia

  • Powiększ zdjęcie Miejsce do nauki

    Miejsce do nauki

  • Powiększ zdjęcie Świetlica

    Świetlica